Ülevaade tänastest ajalehtedest

02. detsember 2004, 08:10

Eesti Päevaleht:

Haigekassa tõrjub arstide rünnakut, viidates valitsuse tahtmatusele olukorda parandada. ?Kui valitsuskoalitsioon asuks oma koalitsioonilepet täitma, siis leitaks tervishoiu arendamiseks ka lisaraha,? teatas eile haigekassa.

Viimasel kuul turule tulnud uute mobiilioperaatorite Bravocomi ja Diiliga on liitunud juba tuhandeid inimesi.

Tallinn avas järjekordse peatüki sõjas Skoone bastioni pärast, nõudes eksrentnikult iga vara üleandmisest kõrvalehiilitud kuu eest 20 000 krooni trahvi.

Arvutite tootmise ning müügiga tegelevad ettevõtted ennustavad järgmiseks aastaks arvutite müügi kuni 15 protsendi suurust kasvu. Tarbijate kõrge ostuhuvi on osaliselt põhjuseks ka sellele, et 2005. aastal on kavas Eestis avada vähemalt 25 uut arvutikauplust.

Postimees:

Sel sügisel turule tulnud uute mobiilsideoperaatorite konkurentsi tõttu alustasid Tele2 ja Radiolinja kõneminutihindade langetamist.

Haiglajuhid ja arstid on veendunud, et meditsiini tabab iseseisvusaja suurim kriis, ja ähvardavad streigiga, kui valitsus ei leia aasta alguseks puuduvaid sadu miljoneid kroone tervishoiutöötajaile lubatud palgatõusuks.

Eesti Energia juhatuse esimehe Gunnar Okki sõnul ei ole tarbijail tulevikus pääsu püsitasudest, elektri märgatavat kallinemist võivad põhjustada ka karmistuvad keskkonnanõuded.

SL Õhtuleht:

Hispaania politsei leidis möödunud nädalal üles ärimees Urmas Põllult 9. novembril Hispaanias Marbella külje all varastatud 2 miljonit krooni maksva Porsche Cayenne Turbo.

Pärnu Postimees:

Bussifirma Pärnu ATP omandas sel nädalas ainuosaluse bussiettevõttes OÜ Skorpion P.J. Skorpion P.J-i senine omanik Peep Jõffert jätkab ettevõtte direktorina.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing