Selgusid starditoetuse selle aasta viimase vooru tulemused

10. detsember 2004, 15:07

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuses (EAS) selgusid alustavate ettevõtjate starditoetuse tänavu aasta viimase vooru tulemused, teatas EAS.

Starditoetuse viimasesse ehk kuuendasse vooru laekus rekordarv taotlusi ? 121 taotlust, millest programmi nõuetele vastasid 101. Rahastada otsustati neist 29 ettevõtet, millest 15 olid tootmisettevõtted ning teised seotud teeninduse ja turismiga.

?Taotluste vormiline tase on aasta jooksul paranenud ning viimases voorus olid enamus taotlustest vormikohased ja nõuetele vastavad,? ütles ettevõtlus- ja elukeskkonna arendamise divisjoni direktor Ülari Alamets. ?Voorus oli palju kvaliteetseid ja huvitavaid projekte, mistõttu hindamisprotsess ja valikute tegemine oli raske.'

Viimase vooru eelarve oli 4 miljonit krooni, mis täies mahus ka välja jagati. Kõigi toetust saanud ettevõtete ja projektidega on võimalik tutvuda EASi koduleheküljel.

EAS on sellel aastal kokku rahastanud starditoetuse programmi raames 196 projekti 27,7 miljonini krooni eest. Taotluste vastuvõtmine on selleks aastaks lõppenud. Taotluste vastuvõtmist alustatakse uuesti 2005. aasta alguses.
Alustavate ettevõtjate starditoetuse programmi kaasrahastatakse Euroopa Liidu Struktuurifondidest.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing