Laupäev 25. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Hansapank uuendab sularahaautomaate

06. jaanuar 2006, 12:32

Hansapank teatas, et uuendab oma sularahaautomaatides kasutatavat tarkvara.

Tarkavara uuenduse tulemusena hakkavad automaadid juhendavad klienti senisest rohkem ja juhivad tähelepanu hetkedele, kui automaadi kasutamisel tuleb olla eriti tähelepanelik.

Tarkvara uuendamine ei too klientide jaoks kaasa muudatusi sularahaautomaatide funktsioonide osas, kuid uuenevad ekraanipildid - andmete sisestamine ja abitekstide esitamine muutub mugavamaks ja selgemaks.

Näiteks ilmub kaardi PIN-koodi sisestamisel automaadi ekraanile pilt, mis viitab sellele, et seda tegevust peab varjama.

Automaadi kasutamist saadavad helisignaalid kohtades, kui klient peab olema eriti tähelepanelik - näiteks kui automaat väljastab raha ja annab tagasi pangakaardi.

Sisseviidud muudatuste aluseks on põhilised tähelepanekud või probleemkohad, mis klientidel on automaate kasutades aja jooksul tekkinud.

Samuti on uus tarkvara senisest funktsionaalsem ja võimaldab tulevikus teha edasisi teenusearendusi.

Näiteks kiibiga pangakaardi kasutamisel ei ole uue tarkvaraga automaadi puhul enam vaja eraldi valida suhtluskeelt, vaid automaat saab selle info juba kaardilt.

Panga automaadivõrgu üleviimine uuele tarkvarale toimub järk-järgult, praeguseks on uuendatud pooled panga 440st sularahaautomaadist. Kõik automaadid on plaanis uuele tarkvarale üle viia kevadeks.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing