Laupäev 3. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Tallinna Autobussikoondis müüb Kadaka spordihoone

25. jaanuar 2006, 11:55

TAK müüb Tallinna linnavalitsuse otsusega Kadaka 62B aadressil asuva Kadaka Spordihoone Tallinna spordi- ja noorsooametile.

Kinnistu müügihinnaks on 4,5 miljonit krooni ning saadava tulu plaanib TAK investeerida uute busside soetamisse.

'Oleme spordihoonet üritanud müüa juba pikemat aega, kuna see ei lähe kokku meie põhitegevusega. Siiani on asutus olnud isemajandav ning linnale avatud,' ütles Tallinna Autobussikoondise juhatuse esimees Mati Mägi ning lisas, et linnaeelarvest on spordihoone eest ettenähtud TAKile 4,5 miljonit krooni, mis investeeritakse uute busside ostmisesse ning linnatranspordi parendamiseks.
Kadaka Spordihoone suletud netopind on 1200 m2 ja ehitusalune pind 900 m2. Spordihoone juurde kuulub 2340 m2 suurune krunt. Krunt on erastamata, katastriüksust moodustatud ei ole. Krundi sihtotstarve on ärimaa.

Tallinna spordi- ja noorsooameti juhataja Jaak Raie sõnul jätkub ostetavas spordihoones ikka sporditegemine, sest miski muu polegi spordi- ja noorsooameti ülesanne.

'Investeeringute ja ümberehituste vajadus ning plaanid Kadaka Spordihoones tulevad spordi- ja noorsooametis arutusele pärast kinnistu omandamist. Lähiajal pole siiremaid investeeringuid ette näha,' ütles Raie ning lisas, et käesoleval hetkel ei ole teiste sarnaste kinnistute omandamisi ette näha.

Tallinna Linnavalitsus nõustus Tallinna Autobussikoondise Aktsiaseltsile kuuluva Kadaka Spordihalli, asukohaga Kadaka tee 62B, müümisega koos inventariga Tallinna Spordi- ja Noorsooametile hinnaga 4,5 miljonit krooni. Linnapoolne ostuotsus müümiseks on aga ette valmistatud järgmise nädala istungile, mis leiab aset järgmisel kolmapäeval.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing