Pärnus politseiosakonna korrakaitsetalitust juhib ülemkomissar Veiko Järva

Gert D. Hankewitz 13. veebruar 2006, 12:33

Eelmise nädala reedest töötab Lääne Politseiprefektuuri Pärnu politseiosakonna korrakaitsetalituse ülemkomissarina Veiko Järva.

Politseipeadirektor Raivo Aeg kinnitas Järva ametisse Lääne politseiprefekti Priit Suve ettepanekul.

Esitades Veiko Järva kandidatuuri Pärnu korrakaitsejuhi ametikohale sõnas politseiprefekt Priit Suve, et valiku puhul sai määravaks see, et tegemist on teenistusalaselt asjatundlik ja kohusetruu ametnikuga. Politseiprefekti sõnul on V.Järva nõudlik iseenda ja ka oma alluvate suhtes. Ta tegeleb pidevalt enesetäiendamisega ja osaleb aktiivselt kompetentsuspõhise õppekava arendamises ning kadettide juhendamises. Vähetähtis ei olnud valiku langetamisel ka see, et V.Järva omab neljakümnest ametnikust koosneva struktuuriüksuse juhtimise kogemust.

Politseiteenistusse asus Veiko Järva 23.06.1991.a. Teenistuse jooksul on 35-aastane Veiko Järva töötanud Järva Politseiprefektuuris vanemkordnikuna, konstaablina, vanemkonstaablina ja juhtivkonstaablina. 01.01.2004. a jätkas teenistust Lääne Politseiprefektuuri Paide politseijaoskonna korrakaitsetalituse juhtivkonstaablina.

03.05.2005. a edutati Veiko Järva Lääne Politseiprefektuuri Pärnu politseiosakonna korrakaitsetalituse komissari ametikohale.

Lõpetas 2003. aasta juunikuus Sisekaitseakadeemia politseiõppe suunal.

Veiko Järvat on teenistusaja jooksul ergutatud 25 korral.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing