Reede 9. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Ülevaade tänastest ajalehtedest

22. veebruar 2006, 08:35

Eesti Päevaleht:

Sadamast lähtuvate transpordikoridoride väljaehitamise raames kavandab Tallinn Euroopa Liidu toel ühe tunneliga ristmiku, ühe tunneli ja viaduktiga ristmiku ning ühe kahekilomeetrise, pooleldi maa-aluse tunneli rajamist.

Infotehnoloogia spetsialistid pole rahul Eesti autoriõiguse seadusega, Peeter Marveti hinnangul on see oma arusaamatuses jõudnud absurdsuseni.

Eestis on esmakordselt jõutud niikaugele, et saab autos kasutada GPS-navigatsiooniseadet, mis juhatab sõitjad eestikeelsete häälkäsklustega punktist A punkti B.

Ärileht:

Kümnendi suurima kinnisvaraprojekti vedajad esitlevad märtsis 400 rentnikule kavandeid. Ülemiste City eestvedaja Gunnar Kobini teatel vahetati inglastest arhitektid eestlaste vastu välja.

Ärilehe andmetel on Joakim Heleniuse ja Allan Martinsoni investeerimisfond Martinson Trigon loomas uut meelelahutusliku sisuga telekanalit, mida on kavas arendada üle Baltikumi.

Postimees:

Riik tahab luua kergematele kuritegudele uudse lahendusviisi, milleks on lepitusmenetlus, kus kurjategija pääseb tavakaristusest, kui ta tegu kahetseb ja kahju heastab.

Kadrioru lossipeod pole vähendanud rahva toetust president Arnold Rüütlile – 61 protsenti rahvast toetab tema tagasivalimist teiseks ametiajaks ning suurim toetusprotsent on just alla 35aastaste seas.

Elu edeneb: vorsti-, singi- ja juustuviilakad lähevad eestlaste leival paksemaks ja nii on Tartumaal lihakaupa ning juustu valmistavatel firmadel üha suureneva nõudluse tõttu tootmisruumides kitsas kätte tulnud.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing