Eden Spring ostis Leedu konkurendi

02. märts 2006, 12:01

Eelmisel nädalal omandas kontorisse ja koju vee tarnimise teenust pakkuv ettevõte Eden Springs Leedus konkurendi Aquanduo.

Selle tehingu tulemusena tugevdab ettevõte oma positsiooni Baltimaades, teatas firma.

Eden Springs Eesti tütarfirma tegevdirektori Ivo Allsaare sõnul kasvab KKT (koju ja kontorisse suurte veepudelite tarnimine: peamiselt 5-gallonilised ehk ca 20-liitrised mahutid) turg Baltimaades iga aastaga. “Näiteks kasvas Eden Springs Eestis müüdav veekogus aastaga 25%,” rääkis Allsaar.

KKT praegune turg Eestis on Allsaare sõnul ära jaotatud peamiselt paari suurema ja mitme väiksema tegija vahel, kuid ka Eestis ei ole lähemas tulevikus selline turu reorganiseerimine välistatud, millega on Leedus algust tehtud. “Eden Springs on oma lähiaastate strateegiaks võtnud tugevdada ettevõtte positsiooni kõikjal Euroopas, sealhulgas Baltimaades, nagu näitab ka Aquanduo omandamine Leedus,” lisas ta.

Lisaks Baltimaadele omab Eden Springs tütarfirmasid Soomes, Rootsis, Norras, Taanis, Prantsusmaal, Hispaanias, Kreekas, Iisraelis, Poolas, Ukrainas, Saksamaal, Austrias ja Šveitsis – kokku 16 riigis. Eden Springs on Euroopas üks juhtivamaid KKT ettevõtteid ning kuulub koos joogivee kaubamärgiga Evian Danone Grupi alla.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing