Tallinna finantsdirektoriks võib saada Katrin Kendra

06. märts 2006, 12:43

Kui Tallinna finantsdirektori kohusetäitjat Katrin Kendrat ei taba lähiajal mõni ametialane tagasilöök, võidakse ta kinnitada linna finantsdirektoriks.

Kuigi endine Tallinna linna finantsdirektor Ahti Kallaste pani ameti maha juba selle aasta 1. jaanuaril ja linnavalitsus väitis toona, et avaliku konkursiga püütakse linnale uus finantsdirektor leida vähemalt veebruariks, pole selle ametikoha täitmiseks avalikku konkurssi tänaseni välja kuulutatud.

Tallinna linnavalitsuse personalidirektor Marika Lepikult sõnas, et linnavalitsus on Katrin Kendra tegemistega nii rahul, et kui tal lähiajal mõnda suuremat tööalast apsakat ei tule, siis võidakse ta ilma konkursita määrata linna finantsdirektoriks.

„Vaatame, kuidas ta enda ülesannetega hakkama saab. Siiani on tema tööga rahule jäädud ja kui see nii ka jätkub, siis võib juhtuda, et konkurssi ei tulegi korraldada,” lausus Lepikult ja lisas, et küsimus peaks selge olema käesoleva kuu lõpuks.

Katrin Kendra ei soostunud enda võimalikku ametisse nimatamist kommenteerima.

Katrin Kendra on sündinud 1976 a. ja tal on majandusõiguse alane kõrgharidus. Enne Tallinna linnakantseleis finantsdirektori kohusetäitjana tööle asumist töötas ta samas asutuses eelarve osakonna juhatajana ja veel varem rahandusministeeriumis riigieelarve osakonna juhatajana.

Tallinna finantsjuhi ametikohta peetakse keeruliseks just seetõttu, et linna finantsjuht peab leidma rahalise katte linna poliitiliste juhtide lubadustele.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing