PRIAst saab toetust taotleda infopäevade korraldamiseks

10. märts 2006, 12:03

Alates esmaspäevast kuni 27. märtsini saab PRIAst taodelda nõuandetoetust üleriigiliste infopäevade korraldamiseks ning selle raames trükiste välja andmiseks.

Riikliku Arengukava raames saavad toetust taotleda juriidilised isikud, kes tegelevad nõuande-, teabelevi- või koolitusteenuse osutamisega.

Infopäeva korraldamise toetust antakse kuni 100% infopäeva maksumusest, kuid mitte rohkem kui 15 000 krooni ühe kalendripäeva kohta, väljaantavale trükisele antakse toetust kuni 100% ulatuses, kuid mitte rohkem kui 100 000 krooni.

Toetust on lubatud taotleda lektori esinemistasule, infopäeva ruumide ja -tehnika rendile, trükise koostamise ja trükkimise kuludele, infopäevast teavitamise ja infopäeva korraldamisega seotud koolitusmaterjali soetamise kuludele ning lektori ja korraldaja majutusele ning transpordikulule.

Üleriigilised infopäevade valdkonnad, mille korraldamiseks saab toetust taotleda, on taimekasvatus, loomakasvatus, vesiviljelus, metsamajandus, aiandus, toiduohutus ja –hügieen, seadusandlus, finantsmajandus ja maaettevõtlus. Toetuskõlbulike infopäevade kava on saadaval internetis <# PRIA koduleheküljel =http://www.pria.ee>

Sama meetme raames toetatakse veel ka individuaalse nõuandeteenuse kasutamist ja maakondliku infopäeva korraldamist. Individuaalse nõuandeteenuse toetuse taotluste vastuvõtt toimub PRIA piirkondlikes büroodes 3.-26. aprillini ja 27. juulist - 30. novembrini ning maakondliku infopäeva taotluste vastuvõtt 18.-31. juulini 2006.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing