Omanik kahekordistas ML Arvutite aktsiakapitali

13. aprill 2006, 16:23

ML Arvutite omanik põhjendas aktsiakapitali tõstmist seniselt 10 miljonilt 24 miljonile kroonile sooviga kasvatada firmat kogu arvutituru kasvust kiiremini.

Aivar Paalberg on ASi ML Arvutid omanik on läbi osaühingu Free36. Muutus ML Arvutite aktsiakapitalis registreeriti äriregistri elektroonilises teabesüsteemis eile.

Areng viimastel aastatel on olnud järjepidev, kommenteeris Paalberg. Praeguselt majandusaastalt, mis lõpeb juunis, ootame 20% kasvu ja käibe jõudmist 330 miljoni kroonini. Ta prognoosis sama suurusjärku kasumit, mis mulluselgi majandusaastal ehk 7 miljonit krooni.

Aktsiakapitali tõstmine oli osa firma sihipärasest arendamisest. Eesmärgiks on veelgi tugevdada oma positsioone Eesti turul ja kasvada kiiremas tempos kui kogu turg, lisas Paalberg. Ta nimetas selle majandusaasta olulisimaks sündmuseks edasimüüjaile uue veebil põhineva ärivärava avamist.

ML Arvutite jaoks oli oluline ja rõõmustav ka tugev sülearvutite müügi kasv. IT riistvara turgu iseloomustas jätkuvalt terav hinnakonkurents, aga nii on see Paalbergi sõnul olnud kogu aeg.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing