Pühapäev 23. oktoober 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

ÄL: Andres Liinati firma pürib reisibüroode esiviisikusse

19. aprill 2006, 08:13

Iseteenindusel toimiv Bookinghouse.net tahab poolteise aastaga käibelt esiviisikusse.

Poolteist aastat arendatud ja endisele Hansapanga juhile Andres Liinatile kuuluv interneti reisifirma Bookinghouse.net avab lehe mai algul, kirjutab Ärileht.

Eesti keeles tuuakse kliendile kätte pakkumised pea kõikidelt maailma lennufirmadelt ning 30 000 hotellilt, seda koostöös maineka briti hotelliportaaliga Octopustravel.com. Lisaks majutus- ja transporditeenusele võimaldab Eesti esimene online reisibüroo sõlmida reisikindlustust. Hetkel on lehekülg veel testimisversioonis, arendamisel on täiendavad reisteenuste pakkumised.

Kliendid saavad firmaga suhelda nii internetis kui ka ööpäevaringse klienditoe telefoni vahendusel. Võtmesõnadeks nimetavad asjaosalised mugavust, säästlikkust ning laia valikut.

'Loodame siiski ära elada ning ootame suuri mahte,' ütleb ärimees Andres Liinat. Kui palju külastajaid aasta jooksul Bookinghouse.net kaudu oma reise osta võiksid, mees spekuleerida ei soovi, kuid ülemaailmne statistika näitab kasvutrendi.

Perspektiivis on sihikul ka Ida- ja Kesk-Euroopa turud. Siiani on investeeritud pisut alla kümne miljoni krooni ning tasuvuskõver võiks plussi suunduda kuni kahe aasta pärast. Projekti täpne maksumus sõltub sellest, kui palju täiendavaid teenusepakkujaid süsteemi liidetakse ning see sõltub omakorda sellest kui populaarseks teenus muutub.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing