Colliers International võitis mõjuka kinnisvaraauhinna Kagu-Euroopas

24. aprill 2006, 11:20

Ettevõtte teatel valiti Colliers International 2005. aasta parimaks kinnisvarakonsultandiks ja maakleriks Kagu-Euroopas.

13. aprillil pärjas Europaproperty.com Bukarestis toimunud galavastuvõtul Colliers International Southeast Europe (Colliers International Kagu-Euroopa) 2005. aasta kinnisvarakonsultandiks/maakleriks.

Lisaks Colliersile ja Kagu-Euroopa kohalikele firmadele konkureerisid sellele tiitlile sellised rahvusvaheliselt tuntud kinnisvarafirmad nagu King Sturge, CBRE ja DTZ. Hindamiskriteeriumiteks olid panus kinnisvaraturu arengusse, klienditeeninduse kvaliteet, innovaatilisus ja ärialane edukus. Otsuse langetas professionaalidest koosnev zhürii.

Kagu-Euroopa 2005. aasta kinnisvaraarendaja auhind läks GTC-le, mille kõigi Kagu-Euroopa projektide esindaja on Colliers International. Hetkel on GTC-l käsil suur hulk büroo-, kaubandus- ja elamispindade projekte Belgradis, Bukarestis ja Zagrebis. 2005. aasta parima projekti auhinna pälvis Bukaresti Äripark, mida esindab samuti Colliers International.

Colliers International on juhtinud liidrina Kagu-Euroopa kinnisvaraturgu üle kümne aasta, viies sageli läbi ka selliseidki projekte, mida teised on hinnanud võimatuks. Firma bürood asuvad Sofias ja Varnas (Bulgaarias), Ateenas (Kreekas), Belgradis ja Nisis (Serbias ja Montenegros), Zagrebis ja Dubrovnikus (Horvaatias). Projekte viiakse läbi ka teistes piirkonna riikides, sh Albaanias, Makedoonias, Bosnias ja Hertsegoviinas ning Sloveenias.

Kagu-Euroopa kinnisvaraauhindu (SEE Real Estate Awards) annab välja Europaproperty.com. Auhindade eesmärgiks on tunnustada silmapaistvamaid projekte, firmasid ja eraisikuid, kes on regiooni kinnisvaraturu arengule kõige rohkem kaasa aidanud.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    10. November 2009, 00:00
    Otsi:

    Ava täpsem otsing