Pühapäev 26. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Viru Poja arendaja: tahame projekti ellu viia

Gert D. Hankewitz 17. mai 2006, 13:33

Viru Hotelli juurdeehituse arendaja Pontose juhatuse liikme Yrjo Vanhaneni kommentaar:

Viru väljakul kehtiva detailplaneeringuga on Tallinna linn andnud meile õiguse rajada sellele kinnistule hotelli juurdeehitus. Oleme koostanud detailplaneeringuga kooskõlas oleva ehitusprojekti ning usun, et on igati mõistetav, et soovime selle ka ellu viia. See on nii meie õiguslik kui ka loomulik ootus.

Eesti on õigusriik ning eeldame, et linna areng, sealhulgas detailplaneeringud on järjepidevad ning pikaajalised, mitte ei muutu erinevate linnavalitsustega. Hetkel on meil kõik seaduses ettenähtud dokumendid ehitusloa saamiseks olemas. Kui linnavalitsus soovib meilt lisaks juba esitatud projektdokumentidele lisaandmeid või selgitusi, oleme kahtlemata nõus nendega kohtuma ja projekti teostamisega seonduvat arutama.

Linnavalitsuse otsus jätkata detailplaneeringu kehtetuks tunnistamise kaalumist ei saa olla aluseks ehitusloa väljaandmisest keeldumisele ning lähtume selles küsimuses kindlasti oma õiguspärastest ootustest rajada meie omanduses olevale kinnistule seal detailplaneeringuga ettenähtud hotell.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing