Swedbanki Grupi ja SEB Grupi pankadesse maksetel soodushind

30. mai 2006, 10:47

Välismaksete hinnad Hansapangast Swedbanki Grupi pankadesse langesid - makse hind on 30 krooni, raha jõuab kohale kuni kolme tunniga.

Senistele soodushinnaga Hansapanga Grupi pankadele Lätis, Leedus ja Venemaal lisandusid Swedbanki Grupi pangad Rootsis, Soomes, Taanis ja Norras. Soodsamaks muutusid ka maksete laekumise tingimused - makse laekumine Hansapanga Grupi või Swedbanki Grupi pankadest on nüüd tasuta.

Hansapangas tehakse iga kuu üle 100 000 välisarvelduse, millega panga turuosa välisarveldustes on üle 50%.

Välismakseid tehes tasub silmas pidada, et alates käesolevast aastast peab Euroopa Liidu siseste euroarvelduste puhul kindlasti kasutama kontonumbrina IBANit.

SEB Eesti Ühispank pakub oma klientidele SEB Grupi siseseid makseid juba 2004 aastast. Maksed olenemata valuutast jõuavad saajani sama päeva jooksul ja hind kliendile on vastavalt 25 krooni Baltikumi (Läti, Leedu) saadetud makse eest ja 50 krooni SEB ülejäänud grupi pankadesse (Saksamaa, Rootsi, Soome, Ukraina, Venemaa, Taani).

Makstes 25 krooni Baltikumi makse eest jõuab see Saaja kontori SEB Grupi pangas samal päeval ja nii, et Saaja kohapeal enam antud makse eest tasuma ei pea. Viimase aastaga on SEB Eesti Ühispanga välismaksete maht suurenenud ligi 37%.

Ka Sampo Pank pakub oma klientidele Sampo Grupi siseseid makseid, hind kliendile on 30 krooni (korrektse IBAN ja BIC-koodi korral) ning makse jõuab nii Läti, Leedu ja Soome Sampo Grupi pankadesse samal pangapäeval. Baltikumi makse eest ei pea klient täiendavalt laekumistasu maksma.

Viimase aasta jookusul (märtsi lõpu seisuga) on Sampo Panga välismaksete maht kasvanud 76 protsenti.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing