Enn Saar saab MicroLink Eesti juhatuse esimeheks

Gert D. Hankewitz 12. juuni 2006, 10:52

MicroLink Eesti juhatuse esimees Peter Priisalm lahkub seoses ametiaja lõppemisega suvel ettevõtte juhi kohalt. Uueks juhiks saab Enn Saar.

Peter Priisalm sai MicroLink Eesti juhiks 2003. aasta suvel, mil MicroLink ühendas grupi Eesti ettevõtted MicroLink Süsteemid, MicroLink Data ja MicroLink ServIT üheks ettevõtteks. 'MicroLink Eesti juhatuse esimehe kohale asudes oli minu eesmärgiks luua MicroLinki grupi Eesti operatsioonidest hästi töötav tervik ning tagada ladus koostöö MicroLinki grupi Läti ja Leedu ettevõtetega,' ütles Priisalm. 'MicroLinki tööka meeskonnaga saavutasime selle eesmärgi,' lisas mees.

MicroLink Eesti nõukogu nimetas uueks juhatuse esimeheks Enn Saar, kes süsteemihalduse äriliini juhina oli seni vastutav serveriteenuste ja arvutitöökohtade hoolduse valdkonna eest ning kuulub MicroLink Eesti juhatusse alates 2004. aasta lõpust.

MicroLinki asus Saar tööle 2000. aastal outsourcingu juhi ametikohale. Saare juhtimisel on IT-infrastruktuuriteenuste valdkond kasvanud MicroLinki suurimaks äriliiniks. Aastail 2002-2005 oli Saar süsteemihalduse äriliini juht kogu Baltikumis ning aastail 2004-2005 kuulus ta MicroLink grupi juhatusse. Enne MicroLinki tööle asumist töötas Saar kindlustusvaldkonnas Eesti Kindlustuses ja Leks Kindlustuses. Enn Saar on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli majandusinsenerina.

Lisaks Enn Saarele jätkavad MicroLink Eesti juhatuses ka ärirakenduste äriliini juht Raigo Raid ning tarkvaraarenduse juht Taivo Tender.

MicroLink Eesti käive ületas 2005. aastal 200 miljonit krooni ning ettevõttes töötab ligi 250 inimest. MicroLink kuulub Eesti suurimale telekommunikatsiooniettevõttele Elion.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing