Ülevaade tänastest ajalehtedest

20. juuni 2006, 08:25

Eesti Päevaleht:

Peaministri ametit ihaldav Keskerakonna esimees Edgar Savisaar andis Rahvaliidu kongressile läkitatud kirjas mõista, et keskerakondlased on valmis valimiskogus toetama president Arnold Rüütli tagasivalimist.

Tartu maakohus algatas eile õlitootja Weroli pankrotimenetluse, otsus sai tehtud kahe inkassofirma avalduste põhjal, kes nõuavad ligi 12 miljonit krooni.

Koolides on kätte jõudnud lõpuaktuste ja -pidude aeg. See tähendab ka tuhandetesse kroonidesse ulatuvaid kulutusi lõpetajate vanematele.

Postimees:

Kuigi Rahvaliit ja Keskerakond on seadmas koos samme selles suunas, et Arnold Rüütel valijameeste kogus tagasi presidendiks valida, ei loobu neli parlamendierakonda eesmärgist riigijuht Riigikogus ära valida.

Juuli teisel nädalal pidanuks Pärnus kümnendat korda toimuma veefestival Watergate, kuid festivali peakorraldaja otsustas selle ära jätta, sest linnavalitsuse napist toetusest jääb juubeliüritusele väheks.

Esmakordselt võidupüha puhul toimuv mereparaad Saaremaal Küdema lahes nõuab Kaitseliidult korralduskuludeks 3,2 miljonit krooni, millest lõviosa neelab reisilaeva Meloodia rent Tallinkilt.

Ladasid müünud firma lõpetab tegevuse, koos sellega võivad kunagise Vene autotööstuse uhkuse toodangut ostnud autoomanikud ilma jääda ka garantiitingimustest, mis neid auto purunemisel oleks kaitsnud.

Pärnu Postimees:

Pärnu linnavolikogu andis linnavalitsusele loa sõlmida koostööleping mittetulundusühinguga Eesti Elamumessid, et see korraldaks 2009. aastal Pärnus elamumessi, nagu neid Soomes on tehtud mitu aastakümmet, kuid Eestis mitte kordagi.

Virumaa Teataja:

Eile sõlmitud kolmepoolne koostööleping kultuuriministeeriumi, Rakvere linna ja SA Rakvere Teatrimaja vahel toob rakverlastele aastal 2007 kinosaali ja seltsimaja ning teatrile proovisaali.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing