Pühapäev 26. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

DnB Nord panga Eesti juhiks sai Hans Pajoma

26. juuli 2006, 09:56

Tänasest juhib DnB Nord panga Eesti filiaali Hans Pajoma, kes töötas varem Hansapangas Pan-Balti ettevõtete teenindamise osakonna juhatajana, teatas pank.

'Töökoha vahetamise peamiseks põhjuseks on suurepärane võimalus olla uue panga turuletuleku juures,' ütles Hans Pajoma. 'Vaatamata sellele, et panganduses on juba praegu väga tihe konkurents, usun, et DnB Nord leiab endale Eesti turul koha ja saab klientidelt positiivse vastuvõtu. Soovitud tulemuste saavutamiseks on meil kasutada nii panga senised kogemused naaberriikidest, kui ka emapankade kogemused Saksamaalt ja Norrast,' rääkis Pajoma.

Hans Pajoma on sündinud 1974. aastal Võrus. Ta on lõpetanud Paide 3. Keskkooli, Tallinna Majanduskooli ning Eesti-Ameerika Ärikolledži. Hetkel on Pajomal käsil magistriõpingud Tallinna Tehnikaülikoolis.

Hans Pajoma on töötanud Ekspress Hotline’is, EMT-s, Esmofonis ja Mobile Wholesale’is. 2001. aastal liitus ta Hansapanga Grupiga, töötades esmalt ASis Hansa Liising faktooringu divisjonis müügijuhina ning Hansapanga ettevõtete panganduse osakonnas kliendihaldurina. Tema eelmiseks töökohaks enne DnB Nord panka suundumist oli Pan-Balti ettevõtete teenindamise osakonna juhataja.

DnB Nord alustas Eestis tegevust käesoleva aasta märtsis, kuni tänaseni juhtis panga tegevust Eestis lätlane Andis Paulinš.

DnB NORD soovib 5 aastaga hõivata vähemalt 5% Eesti turust ning saada Baltikumi suuruselt kolmandaks pangaks. Panga tulemused Lätis ja Leedus on iga aastaga progresseeruvalt paranenud ning 2005. aasta oli DnB NORDile mõlemas riigis väga edukas.

Eestis keskendutakse esialgu rohkem äriklientidele

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing