EPL: Savisaare arvustamine võib maksta ametnikule töökoha

22. august 2006, 09:42

Riigiametnik Mart Soidro väidab, et kodakondsus- ja migratsiooniameti peadirektor Mari Pedak soovib teda Keskerakonna arvustamise tõttu töölt vabastada.

Pikaaegsel riigiametnikul ja ajakirjanikul Mart Soidrol oli enda sõnul oma ülemuse Mari Pedakuga eelmise nädala neljapäeval neljasilmavestlus, kus Pedak nõudis ta töölt lahkumist, sest Soidro oli arvustanud kultuurilehes Sirp Keskerakonna käitumist presidendivalimistel, kirjutas Eesti Päevaleht.

Soidro väitel soovitas Pedak tal siis valida, kas lahkuda omal soovil või koondamise teel, mis peale võttis Soidro selle nädala alguseni mõtlemisaega ja teatas eile, et ei soovi töölt lahkuda.

Kodakondsus- ja migratsiooniameti peadirektor Mari Pedak kinnitas, et ta pole veel Soidro koondamist või mittekoondamist otsustanud ning tal on keeruline kommenteerida asju, mis pole toimunud, lükates ühtlasi tagasi versiooni, nagu oleks temal ja Soidrol tekkinud eriarvamusi seoses Sirbis ilmunud arvamuslooga, väites, et pole lugu isegi lugenud.

11. augustil kultuurilehes Sirp ilmunud arvamusartiklis 'Aitäh, Edgar Savisaar!' refereeris Soidro peamiselt varem ajalehtedes Postimees, Eesti Päevaleht ja SL Õhtuleht eri autoritelt ilmunud arvamuslugusid ning jõudis järeldusele, et Savisaar on toonud oma Postimehes ilmunud arvamuslooga 'Edgar Savisaar: miks meie ei kauple ega keeruta' lõpuks ometi presidendivalimistesse selguse.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing