Neljapäev 8. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

EPL: Plahvatused Türgis kisuvad reiside hinnad alla

30. august 2006, 07:32

Eesti suurima Türgi-reiside korraldaja Novatoursi juhatuse esimehe Raimondas Ušeckase sõnul võib praeguste Türgi sündmuste põhjal ennustada hindade langust.

'Usun, et sealsed hotellid langetavad hindu, see oleks sellises situatsioonis adekvaatne samm,' märkis ta. Praegu pole reisifirmad veel hindu langetanud, kirjutab Eesti Päevaleht.

Eesti inimene ei lase end aga Türgis toimuvast heidutada ning sõidab endiselt hea meelega puhkama.

Kuigi Novatours pakub selle nädala jooksul võimalust oma reisi teiste suvehooaja sihtkohtade (Kreeta, Thessaloniki, Tuneesia) vastu ümber vahetada, on seda siiani tehtud minimaalselt. Samuti pole keegi reisi annulleerinud. 'Me ei jäta ühtegi reisi ära,' kinnitas Ušeckas.

Tema kinnitusel on reisifirma suhelnud ka praegu Türgis viibivate puhkajatega, kes tunnevad end rahulikult.

Ka teine Türgi-reise korraldav Eesti firma Anhel Tours pole oma reisigraafikut muutnud ning ka annulleerimisel kehtivad endised tingimused.

Välisministeeriumi teatel ei ole oht turistidele Türgis tõsine, sellegipoolest soovitatakse olla ettevaatlik, sõlmida reisi- ja tervisekindlustused ning registreerida oma riigis viibimine välisministeeriumi koduleheküljel.

Ööl vastu pühapäeva alanud pommirünnakutes Istanbulis, Marmarises ja Antalyas hukkus kolm ja sai vigastada kümneid inimesi.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing