Pühapäev 4. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Haapsalu linn kaalub lepingu lõpetamist Koger & Partneritega

05. september 2006, 13:08

Haapsalu peatänava mõõtmistööde tulemusena selgus, et kokkulepitud kahekümnest punktist vastab kokkulepitud tingimustele vaid kaks.

Haapsalu linnapea Teet Kallasvee sõnul kaalutakse Koger Partnerid KPK Teedeehitusega lepingu lõpetamist.” Nad on tähtaegu korduvalt ületanud. Remonditööde ajal nad ei tahtnud, et me poole pealt kritiseerime. Ütlesid, et oodake lõpptulemus ära. Kuid lõpptulemust pidime nägema 31.augusti, selle tähtaja nad ka ületasid. Samuti pole töö kvaliteet selline nagu soovisisme.”

Linnapea sõnul pole neil enam usku lepingupartnerisse, kes tähtaegadest kinni ei pea ja kokkulepitud kvaliteeti ei taga. „ Tänasel volikogu istungil tuleb see küsimus kindlasti arutlusele. Suhtleme nendega veel ja kuulame ära ettepanekud. Kuid pelgalt väidetesse me enam ei usu. „

Üheks võimalikuks lahenduseks võib Kallasvee sõnul olla ka tee osaline ülesvõtmine ja parandamine. „ Me pole kunagi soovinudki, et Karja tänav oleks kaetud sileda asfaldiga, ' lisab ta vastuseks Koger Partnerid poolt tõstataud küsimusele, et see tee ei hakka kunagi olema sile kui asfalt.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing