Elion alandas septembrist Ärilahenduse hindu

Annika Matson 05. september 2006, 11:05

Elion alandas septembrist mitmekordselt kuutasusid Ärilahenduse osadel variantidel, teatas ettevõte.

Elioni toodete ja teenuste direktori Margus Kurmi sõnul vaatas ettevõte pärast ülikiiret internetiühendust võimaldava uue põlvkonna Kodulahenduse turuletoomist oma tooteportfelli üle ning uuendas ka äriklientidele mõeldud internetiühendusi.
'Tegime äriklientide internetiühenduste uuendamisel algust Ärilahenduse soodsamaks muutmisega, kuna see võimaldab lihtsalt ja mugavalt luua ühe kuutasu eest tervikliku töökeskkonna kuni 20 telefoniga väikesele või keskmise suurusega firmale,' selgitas Kurm. Ta lisas, et Ärilahendus katab kommunikatsioonivajadused umbes 90% Eesti firmadest, kes kasutavad 1-20 telefoni.

Näiteks Ärilahenduse ühe telefoniga baaspaketi kuutasu langes internetiühenduse allalaadimiskiiruse 4 Mbit/s korral ligi kaks korda 695 kroonini ning allalaadimiskiiruse 8 Mbit/s korral ligi kolm korda 1195 kroonini (hinnad ilma käibemaksuta). Olulised hinnalangused olid ka paljudel teistel Ärilahenduse variantidel.

Ärilahendus sisaldab kiiret interneti püsiühendust, kuni 20 telefoninumbrit, 10 firmanimega e-posti aadressi, firma kodulehe majutust ning ööpäevaringset võrgu korrasoleku jälgimist ja tasuta tehnilist tuge. Internetiühendusega kaasnev staatiline IP-aadress võimaldab lubada firma sisevõrku ka kaugtöötajad ja kasutada turvatud kontoritevahelist andmevahetust.

Liitumistasu Ärilahendusel ei ole, samuti on klientidele tasuta olemasolevate telefoniühenduste või interneti püsiühenduste vahetamine Ärilahenduse vastu.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing