Janno Reiljan nimetas opositsiooni kõntsaks

12. september 2006, 14:24

Riigikogu rahvaliitlasest liige Janno Reiljan ründas täna parlamendis esinedes opositsiooni ja nimetas teatud parlamendifraktsioone kõntsaks.

Reiljan nimetas nende fraktsioonide liikmeid ka äraostetavaks.

'Selletõttu võib loota, et valimistel pühib rahvas kõntsa siit saalis välja, ja järgmine riigikogu koosseis saab antud küsimuses vastu võtta seaduse, mis on põhiseadusega kooskõlas ja veelgi enam - on kooskõlas Eesti rahva huvidega,' vahendab ETV 24 Reiljani sõnu.

Vastava avalduse tegi Reiljan Res Publica fraktsiooni esitatud omandireformi aluste seaduse muutmise eelnõud kritiseerides.

Reiljan sõnas, et temas on tekitanud hämmingut, kuidas julgevad paljud tema kolleegid süüdistada teisi kavatsuses ära osta hääli presidendivalimistel.

'Ja jälle - kõik on selge! Olles ise äraostetavad, ei kujuta nad ise poliitikat teistes kategooriates ette,' jätkas Reiljan. 'Loomulikult! Ühed müüvad Eesti maad ja rahvast maha oma isiklikes huvides, et teenida endale rinda veelgi jämedamaid Saksa ordeneid. Erakonnad kollektiivsete organitena müüvad ennast, et saada oma valimiskampaaniat finantseerida.'

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    10. November 2009, 00:00
    Otsi:

    Ava täpsem otsing