Tartu peatänav on langenud rüüstajate ohvriks

10. november 2006, 09:57

Viimasel ajal on Tartus ära lõhutud kolme
Rüütli tänava äärse äri aknad, kirjutas Tartu Postimees.

Purustatud on nii Rüütli tänava ja Raekoja platsi nurgal asuva käsitööpoe kui ka Rüütli tänava pubi Pool Kuus ja kohviku Crepp aknad.

Kohviku Crepp peremees Priit Palk ütles, et aken löödi sisse laupäeva öösel kella kolme-nelja paiku, kirjutas Tartu Postimees. «Prügikollid muugivad lahti Rüütli tänava uusi prügikaste ja võtavad sealt pudeleid,» lausus Palk. Sedakorda haarasid kurjamid Palgi hinnangul ilmselt prükkarite poolt avatud prügikasti metallist sisekasti ja lõid sellega akna katki.

Akent ei saa väga kiiresti ka vahetada – selle tellimise aeg on kaks nädalat. Veel eile hommikul oli katkine koht teibitud ja kilega kaetud.

Palk tegi avalduse politseile. «Politsei kohale ei tulnud – mida siin ikka teha, kui kedagi enam siin ei ole,» ütles Palk. «Ega ma ise ka eriti ei nõudnud seda.»

Palgi sõnul võiks linn midagi ette võtta uute prügikastide lukusüsteemiga, et prük-karid neid enam lahti ei muugiks – siis ei saa pätid omakorda kasti metallsisuga laamendada. «Korralagedus tekitab korralagedust,» lisas ta.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2006, 09:56
Otsi:

Ava täpsem otsing