Uudised

ÄP 02. märts 2007, 00:00

Romantilisi ja isikupäraseid Pilgrimi ehteid saab nüüd osta uuest avaramast ja päikesepaistelisest poest Tallinnas Narva mnt 12. Kevadkollektsioon on ka juba kohale jõudnud. Uudisena on kaubavalik täienenud Pilgrimi käekelladega.

Sel ajal, kui Dilemma talvepuhkust pidas, on oma uksed avanud mitu uut söögikohta. Aasta algusest pakub Tallinna südalinnas Ahtri tänava Admirali majas tervislikke toite söögi- ja kokteilikoht Fresh! (fotol). Ümbruskonna rohketes ärimajades töötavad pintsaklipslased saavad sealt nii hommiku- kui ka lõunasööki, pärast tööpäeva võib lõõgastuda vesipiibu seltsis.

Kadrioru Luigetiigi kõrvalt vanast lossi vahimajast leiab nüüd Viini kohvikutraditsioone eeskujuks võtva Park Café. Koogid on kallid, aga maitsvad. Suveks lubavad kohvikupidajad ka väliterrassi.

Roosikrantsi tänaval aga tegutseb eelmise aasta lõpust Tai restoran Bangkok.

Viru Keskuses toimub 8.-11. märtsini juba traditsiooniliseks muutunud moeürituste sari FIBIT (Fashion Is Back In Tallinn). Neil päevil saavad keskuse külastajad aatriumis pidevalt näha moeetendusi, mis tutvustavad algava hooaja kuumemaid moesuundi. Ilumaailmas saab tutvuda kevadsuvise meigipaletiga.

Tavapäraselt on ürituse tipphetkeks reede, 9. märtsi õhtul toimuv Kuldnõela galapidu, kus valitakse juba 9. korda eelmise aasta parim moekunstnik. Seekordsed nominendid on Katrin Kuldma, Reet Aus, Marika Siska ja Tiiu Roosma.

Galaetendusel esitlevad kõik neli nominenti spetsiaalselt selleks puhuks valminud kollektsiooni.

Juhtiv kodumaine rõivatootja Baltika andis võimsa avapaugu kevadsuvisele hooajale, esitledes ühel päeval oma kõikide brändide uusi kollektsioone. Klassikaline Mosaic kõigile, trendikam Monton veidi moeteadlikumale tarbijale ning aristokraatlik Ivo Nikkolo enesekindlale ja stiilsele naisele. Mis jäi silma? Musta ja valge kombinatsioonid, sh mustvalged mustrid, täpid ja triibud, romantilised lillemustrid, volangid ja aplikatsioonid. Musta, halli ja valget põhigarderoobi elavdavad üksikud punased, kiivirohelised ja helesinised esemed.

Märtsis täieneb Tallinna Kaubamaja ilumaailma valik kvaliteetsete kosmeetikatoodetega M.A.C.

Tegemist on Estée Lauderi kompanii kaubamärgiga, mis on eriti hinnatud professionaalsete kosmeetikute seas. M.A.Ci selle kevade meigimood peaks hästi sobima just põhjamaa kahvatuma nahaga inimestele: moes on kahvatu, puhas ja täiuslik ilme. Värvid on energilised ja puhtad: neoonroosa, oranž, türkiis, lilla ja purpur.

Äratuntavad on 1980ndate mõjutused, nagu jõuliselt mustad silmad. Hästi viimistletud ja korralikult maalitud suitsusilmad on selleks korraks minevik.

Legendaarne Electric Light Orchestra, 35 aastat tagasi Birminghamis loodud bänd, mis on vähemalt sama kuulus kui biitlid. Biitlid on ammu laiali, aga ELO tuleb ikka ja jälle uuesti kokku.

Kõigepealt tuleks ära osta pilet, sest 14. aprill pole enam kaugel ja Tallinna linnahall pole kummist.

Siis võiks internetist oma telefoni laadida ELO helinatooni. Koolidiskodelt meenuvaid toredaid hoogsaid lugusid, nagu "Turn to Stone", "Evil Woman" ja "Living Thing", on tore jälle kuulata.

Kontserdiks võib ju ajastada ka klassikokkutuleku ning linnahalli tooliridade vahel ühes tantsu vihtuda!

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 10:28
Otsi:

Ava täpsem otsing