Uudised

ÄP 09. märts 2007, 00:00

Finnair lõpetab mai keskel lennud Singapuri ning ei ava varem planeeritud liini Malaisia pealinna Kuala Lumpurisse. Seni lendas Finnair Singapuri neli korda nädalas, tehes nii minnes kui ka tulles vahepeatuse Bangkokis. Viimases oleks tehtud peatus ka Kuala Lumpurisse lennates.

Pärast mainitud muudatusi lennuplaanis suudab Finnair teha kõiki oma kauglende 24 tunni jooksul, lend Singapuri ja tagasi võttis kokku aga 30 tundi.

Ühtlasi saab Finnair pärast kahe sihtkoha tühistamist lennata sama lennukipargi juures Aasiasse 66 korda nädalas ehk teha varasemaga võrreldes viis lendu rohkem. Kõikidesse sihtkohtadesse tahetakse hakata lendama korra päevas.

Finnair alustab juunis lende Indiasse Mumbaisse ning suurendab mais Delhi-liinil lennusagedust.

Mehhiko lennufirma Volaris hakkas veebruaris esimese lennukompaniina maailmas rentima oma klientidele Apple'i meelelahutusseadmeid iPode. Seadmesse on esialgu laetud mehhiko muusikat ning telesaateid, tulevikus lisatakse muusikat ja videoid ka USAst.

Ühe iPodi laenutamine lennu ajaks maksab kliendile 53 krooni. iPodid pole seotud lennukiistmetesse paigutatud meelelahutussüsteemidega.

Estonian Air hakkab juunist lendama neli korda nädalas Austria pealinna Viini. Lennud toimuvad esmaspäeva, kolmapäeva, reede ja pühapäeva hommikul.

Ühe otsa lennupilet Viini maksab praegu Estonian Airi kodulehelt ostes veidi üle 3000 krooni.

Kuna lendude arv suureneb, võtab Estonian Air juunis kasutusele kuuenda lennuki, milleks saab Boeing 737-500. Praegu on lennufirmal kolm sama tüüpi lennukit ning kaks suuremat mudelit Boeing 737-300.

Estonian Air teenindab nendega nii liini- kui ka tšarterlende.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 09:45
Otsi:

Ava täpsem otsing