Teisipäev 6. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Elmar Sepa konsultatsioonifirma käibeta

03. juuni 2014, 00:00

Endise legendaarse keskerakondlase ja Tallinna linnaametniku Elmar Sepa aasta­vanusel konsultatsioonifirmal OÜ Grivna mullu veel tööd ja käivet ei olnud.

“OÜ Grivna asutati 2013. aastal eesmärgiga pakkuda ärikonsultatsioone juriidilistele ja füüsilistele isikutele. Asutamisaastal majandustegevust ei toimunud,” kirjutas Sepp majandusaasta aruandes.

Sepp mõisteti 2012. aasta suvel Harju maakohtus nn Ivo Parbuse kohtuasjas süüdi pistise andmisele kihutamises ja sellele kaasaaitamises ning talle määrati kahe aasta ja kuue kuu pikkune vangistus, millest ta pidi kohe ära kandma viis kuud. 2001. aastast Keskerakonda kuulunud Sepp visati parteist välja mullu mais pärast seda, kui riigikohus ei võtnud kriminaalasjas esitatud kassatsioonkaebusi arutusele ning süüdimõistev kohtuotsus jõustus.

Tagasi kutsuti Sepp ka Tallinna Soojuse nõukogust ning juba varem Ida-Tallinna Keskhaigla nõukogust. Sepp oli varem ajalehti Kesknädal ja Vesti Dnja välja andnud sihtasutuse Jüri Vilmsi Sihtkapital juhatuse liige. Jüri Vilmsi Sihtkapitali kasutati pumbana, mille kaudu ettevõtjate raha liikus Keskerakonnale. Raha liikus kolmel viisil: annetustena, laenudena, mida tagasi ei makstud, ning fiktiivsete reklaamiarvete eest.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
02. June 2014, 20:34
Otsi:

Ava täpsem otsing