Deutsche Bank panustab Aasia-Vaikse ookeani regioonile

19. november 2014, 11:30
Põllutöölised Indias
http://www.aripaev.ee/storyimage/EA/20141119/BORS/141119612/AR/0/India.jpg

Deutsche bank prognoosib, et Aasia-Vaikse ookeani regiooni tulu võib järgmise kolme kuni viie aasta jooksul kasvada 10% või enamgi.

Saksa suurim laenuandja on palganud regiooni varahalduse osakonda hulga inimesi ja lisab uusi töötajaid ka investeerimis- ning ärikliendi osakondadesse. Seda kinnitas panga Aasia-Vaikse ookeani üksuse asepresident Gunit Chadha Bloombergile.

Deutsche Bank teatas hiljuti, et teenis kolmandas kvartalis 94 miljoni euro suuruse kahjumi. Samal ajal näitas Aasia-Vaikse ookeani piirkonna kaubanduse finantseerimine head kasvu. Juhtkond nimetas neljandat kvartalit väljakutsuvaks just äripanganduse valdkonnas.

„Me tunneme end väga hästi just Aasia-Vaikse ookeani piirkonna tulemuste pärast. Seda eriti sellepärast, et mõned sealsed turud hakkavad taas kavama,“ märkis Chadha. Ettevõte tegutseb 16 riigis nimetatud priikonnas.

Deutsche Bankil on Aasia-Vaikse ookeani piirkonnas 18 000 töötajat. Kolmandas kvartalis töötas pangas globaalselt kokku 98 000 inimest.

Chadha sõnul on Hiina endiselt perpektiivikas ning ka India peaminister Narendra Modi on teinud hea alguse ning sealsed ettevõtjad tunnevad end järjest enesekindlamalt.

Rahvusvaheline valuutafond prognoosis möödunud kuul Hiina tänavuseks majanduskasvuks 7,4% ja India majanduskasvuks 5,6%.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    19. November 2014, 11:23
    Otsi:

    Ava täpsem otsing