Peeter Pärteli rikkuse valem: laenuga kinnisvarasse

06. september 2016, 11:00
Ettevõtja Peeter Pärteli sõnul on eriti huvipakkuv võimalus investeerida kinnisvarasse oma raha kasutamata.
http://www.aripaev.ee/storyimage/EA/20160906/BORS/160909847/AR/0/AR-160909847.jpg

Täna passiivset tulu nautiv kinnisvarainvestor Peeter Pärtel alustas oma teekonda finantsvabadusse tudengieas, mil ta müüs tulekustuteid, tegeles raamatupidamisega ning tegi eluasemelaenu abil oma esimese investeeringu.

Algul tegeles Pärtel tulekustutite müümisega. „Saime sealt mõnusa kahjumi, kuid ka väärtusliku kogemuse,“ ütles ta. „Näiteks õppisin, mis tunne on ettevõtte omanikuna ühel päeval töötajatele öelda, et äri ei toimi ja raha palkade väljamaksmiseks on otsas,“ tõi Pärtel näite.

Pärast tulekustutite äri lõpetamist asutas Pärtel oma raamatupidamisettevõtte ning omandas esimesed teadmised kinnisvarast. „Finantsteemadeni jõudsin juhuslikult siis, kui Tallinna Polütehnikumis ning hiljem IT Kolledžis õppisin,“ kirjeldas Pärtel oma esimesi samme kinnisvaramaailmaga tutvumisel. „Otsisin raamatukogus infotehnoloogia-alast kirjandust ning siis sattus mulle pihku Robert Kiyosaki „Rikas isa, vaene isa“, kust sain erinevaid ideid,“ rääkis ta, lisades, et sealt edasi jõudis ta kinnisvara vastu huvi tekitanud “Cashflow’” mänguni.

Laenurahaga kinnisvarasse

Sinu tellimus on lõppenud.

Sul pole veel Äripäeva tellimust?

või Loe Äripäeva tutvumishinnaga 1 euro nädalas
Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. September 2016, 11:07
Otsi:

Ava täpsem otsing