Eile käisin Brüsselis kuulamas Ryanairi tegevjuhi Michael O’Leary mõtteid lennundusturust ja selle tulevikust.

- Ryanairi tegevjuht Michael O'Leary siunas esinemises poliitikuid, regulatsioone ning makse, millega riigid üritavad tema firmalt endale lisa koorida.
- Foto: Scanpix/REuters
Olen ju ka ise Ryanairi aktsionär ja O’Leary juhtimisel on see mulle krati kombel edukalt raha tassinud. Seetõttu pakkusid ta väljaütlemised mulle suurt huvi. Ja pettuda ei tulnud! – mees seisab igati oma ettevõtte hea käekäigu eest, siunab poliitikuid, regulatsioone ning makse, millega riigid üritavad tema firmalt endale lisa koorida.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Tervisekindlustus ei ole enam pelgalt hüve – see on muutumas tööandja konkurentsieeliseks, mida ootavad nii noored spetsialistid kui ka kogenud töötajad. Mida tervisekindlustus tegelikult katab, kuidas on töötajate ootused viimastel aastatel muutunud ja kuidas see kõik mõjutab tööandja brändi?