Äripäeva kontaktid

01. jaanuar 2017, 00:01

Tellimisega seotud küsimused – klienditugi: 6670 099 | e-post: tellimiskeskus@aripaev.ee

Äripäeva toimetus

 

Toimetuse üldnumber – 6670 195 

Meelis Mandel, peatoimetaja – meelis.mandel@aripaev.ee – 6670 115

Aivar Hundimägi, peatoimetaja asetäitja – aivar.hundimagi@aripaev.ee – 6670 115

 

Uudistetoimetus

Harry Tuul, uudistetoimetuse juht – harry.tuul@aripaev.ee – 6670 448

Urmo Andressoo, ajakirjanik – urmo.andressoo@aripaev.ee – 6670 119

Märt Belkin, ajakirjanik – mart.belkin@aripaev.ee – 6670 186

Kristel Härma, ajakirjanik – kristel.harma@aripaev.ee – 6670 113

Eliisa Matsalu, ajakirjanik – eliisa.matsalu@aripaev.ee – 6670 408

Väinu Rozental, ajakirjanik – vainu.rozental@aripaev.ee – 7427 160

Ave Lepik, toimetaja – ave.lepik@aripaev.ee – 6670 448

Kadri Põlendik, toimetaja – kadri.polendik@aripaev.ee – 6670 315

Rivo Sarapik, toimetaja – rivo.sarapik@aripaev.ee – 6670 181

 

Uuriv toimetus

Piret Reiljan, uuriva toimetuse juht – piret.reiljan@aripaev.ee – 6670 249

Koit Brinkmann, ajakirjanik – koit.brinkmann@aripaev.ee – 6670 175

Mari Mets, ajakirjanik – mari.mets@aripaev.ee – 6670 041

Marge Väikenurm, ajakirjanik – marge.vaikenurm@aripaev.ee – 6670 193

 

Arvamustoimetus

Vilja Kiisler, arvamustoimetuse juht – vilja.kiisler@aripaev.ee – 6670 150

Anu Jõgi, arvamustoimetaja – anu.jogi@aripaev.ee – 6670 169

 

Börsitoimetus

Juhan Lang, börsitoimetuse juht – juhan.lang@aripaev.ee – 6670 136

Sirje Rank, välisuudiste toimetaja – sirje.rank@aripaev.ee – 6670 097

Liina Laks, ajakirjanik – liina.laks@aripaev.ee – 6670 039

Indrek Mäe, ajakirjanik – indrek.mae@aripaev.ee – 6670 192

 

Kujundus- ja fototoimetus

Viivika Rõuk, kujundus- ja fototoimetuse juht – viivika.rouk@aripaev.ee – 6670 123

Andres Haabu, multimeediatoimetaja-fotograaf – andres.haabu@aripaev.ee

Andras Kralla, fotoreporter – andras.kralla@aripaev.ee

Miguel Alvarez Aparicio, infograafika kujundaja – miguel@aripaev.ee – 6670 125

Estel Eli, vanemkujundaja – estel.eli@aripaev.ee – 6670 125

Ivar Kuldver, vanemkujundaja – ivar.kuldver@aripaev.ee – 6670 125

Ülo Toomsalu, küljetoimetaja – ulo.toomsalu@aripaev.ee – 6670 123

Matis Karu, tehniline toimetaja – matis.karu@aripaev.ee – 6670 217

Maris Meiessaar, toimetaja - maris.meiessaar@aripaev.ee - 667 0123

 

Konverentside toimetus

Marili Niidumaa, konverentside toimetuse juht – marili.niidumaa@aripaev.ee – 6670 025

Mari Sarapuu, programmijuht – mari.sarapuu@aripaev.ee – 6670 251

Eeva-Liisa Puidet, toimetaja – eevaliisa@aripaev.ee – 6670 416

 

Delovõje Vedomosti

 

Alyona Stadnik, peatoimetaja – alyona.stadnik@aripaev.ee – 6670 280

Jaroslav Tavgen, ajakirjanik – jaroslav.tavgen@aripaev.ee – 6670 101

Elkond Liebmann, toimetaja – elkond.liebmann@aripaev.ee – 6670 082

Varvara Jazõkova, toimetaja – varvara.jazokova@aripaev.ee – 6670 404

Jelena Tsenno, kujundaja – jelena.tsenno@aripaev.ee – 6670 305

Polina Volkova, dv.ee projektijuht – polina.volkova@aripaev.ee – 6670 101

 

Teemaveebid

 

Best Marketing

Silja Oja, Best Marketing Eesti juht – silja@best-marketing.com – 53 079 151

Hando Sinisalu, Best Marketing Internationali juht – hando@best-marketing.com – 502 8561

Helen Külaots, Best Marketing Eesti ajakirjanik – helen@best-marketing.com – 523 1550

 

Bestsales

Villy Paimets, toimetaja – villy@bestsales.ee – 6670 254

Aira Tammemäe, sündmused - aira.tammemae@aripaev.ee - 502 5548

 

Ehitusuudised

Eva Kiisler, ehitusväljaannete juht – eva@ehitusuudised.ee – 6670 438

Lisandra Treimann, sündmused – lisandra.treimann@aripaev.ee – 6670 438

 

Finantsuudised

Bret Metsküla, finantsuudised.ee juht – bret@finantsuudised.ee – 58 117 860

 

ITuudised

Aali Lilleorg, ITuudised.ee juht – aali@ituudised.ee – 505 3172

 

Kaubandus

Maarit Eerme, kaubandus.ee juht – maarit@kaubandus.ee – 51 44 884

 

Kinnisvarauudised

Anne Oja, toimetaja – anne@kinnisvarauudised.ee – 6670 438

Lisandra Treimann, sündmused – lisandra.treimann@aripaev.ee – 6670 438

 

Logistikauudised

Heija-Liis Ristikivi, toimetaja – liis@logistikauudised.ee – 55 936 189

Anu Soomets, sündmused – anu.soomets@aripaev.ee – 516 4397

 

Personaliuudised

Helen Kõrgesaar, toimetaja – helen@personaliuudised.ee – 55 988 223

 

Põllumajandus

Meelika Sander-Sõrmus, juht – meelika@pollumajandus.ee – 55 533 789

 

Raamatupidaja

Tuuli Seinberg, toimetaja – tuuli@raamatupidaja.ee – 6670 405

 

Sekretär

Helen Kõrgesaar, toimetaja – helen@sekretar.ee – 55 988 223

 

Tööstusuudised

Harro Puusild, tööstusuudised.ee juht – harro@toostusuudised.ee – 51 935 524

Anu Soomets, sündmused – anu.soomets@aripaev.ee – 516 4397

 

Pärnu Konverentsid

Jana Jukina, Pärnu Konverentside juht - jana.jukina@konverentsid.ee - 55 938 971

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
03. May 2017, 17:05
Otsi:

Ava täpsem otsing