Äripäeva kontaktid

01. jaanuar 2017, 00:01

Äripäeva toimetus

 

Meelis Mandel, peatoimetaja – meelis.mandel@aripaev.ee – 6670 111

Aivar Hundimägi, peatoimetaja asetäitja – aivar.hundimagi@aripaev.ee – 6670 115

Kirsika Kull, toimetuse assistent – kirsika.kull@aripaev.ee – 6670 111

 

Uudistetoimetus

Harry Tuul, uudistetoimetuse juht – harry.tuul@aripaev.ee – 6670 448

Urmo Andressoo, ajakirjanik – urmo.andressoo@aripaev.ee – 6670 119

Märt Belkin, ajakirjanik – mart.belkin@aripaev.ee – 6670 186

Kristel Härma, ajakirjanik – kristel.harma@aripaev.ee – 6670 113

Eliisa Matsalu, ajakirjanik – eliisa.matsalu@aripaev.ee – 6670 408

Väinu Rozental, ajakirjanik – vainu.rozental@aripaev.ee – 7427 160

Ave Lepik, toimetaja – ave.lepik@aripaev.ee – 6670 173

Merit Pärnpuu, toimetaja – merit.parnpuu@aripaev.ee – 6670 037

Kadri Põlendik, toimetaja – kadri.polendik@aripaev.ee – 6670 315

Rivo Sarapik, toimetaja – rivo.sarapik@aripaev.ee – 6670 181

 

Uuriv toimetus

Piret Reiljan, uuriva toimetuse juht – piret.reiljan@aripaev.ee – 6670 249

Koit Brinkmann, ajakirjanik – koit.brinkmann@aripaev.ee – 6670 175

Mari Mets, ajakirjanik – mari.mets@aripaev.ee – 6670 041

Marge Väikenurm, ajakirjanik – marge.vaikenurm@aripaev.ee – 6670 193

 

Arvamustoimetus

Vilja Kiisler, arvamustoimetuse juht – vilja.kiisler@aripaev.ee – 6670 150

Anu Jõgi, arvamustoimetaja – anu.jogi@aripaev.ee – 6670 408

 

Börsitoimetus

Juhan Lang, börsitoimetuse juht – juhan.lang@aripaev.ee – 6670 136

Sirje Rank, välisuudiste toimetaja – sirje.rank@aripaev.ee – 6670 097

Liina Laks, ajakirjanik – liina.laks@aripaev.ee – 6670 039

Indrek Mäe, ajakirjanik – indrek.mae@aripaev.ee – 6670 192

 

Kujundus- ja fototoimetus

Viivika Rõuk, kujundus- ja fototoimetuse juht – viivika.rouk@aripaev.ee – 6670 160

Andres Haabu, multimeediatoimetaja-fotograaf – andres.haabu@aripaev.ee

Andras Kralla, fotoreporter – andras.kralla@aripaev.ee

Miguel Alvarez Aparicio, infograafika kujundaja – miguel@aripaev.ee – 6670 354

Estel Eli, vanemkujundaja – estel.eli@aripaev.ee – 6670 125

Ivar Kuldver, vanemkujundaja – ivar.kuldver@aripaev.ee – 6670 225

Ülo Toomsalu, küljetoimetaja – ulo.toomsalu@aripaev.ee – 6670 137

Matis Karu, tehniline toimetaja – matis.karu@aripaev.ee – 6670 217

 

Konverentside toimetus

Marili Niidumaa, konverentside toimetuse juht – marili.niidumaa@aripaev.ee – 6670 025

Mari Sarapuu, programmijuht – mari.sarapuu@aripaev.ee – 6670 251

Eeva-Liisa Puidet, toimetaja – eevaliisa@aripaev.ee – 6670 416

 

Delovõje Vedomosti

 

Alyona Stadnik, peatoimetaja – alyona.stadnik@aripaev.ee – 6670 280

Anastasija Tido, ajakirjanik – anastasija.tido@aripaev.ee – 6670 038

Jaroslav Tavgen, ajakirjanik – jaroslav.tavgen@aripaev.ee – 6670 101

Elkond Liebmann, toimetaja – elkond.liebmann@aripaev.ee – 6670 082

Varvara Jazõkova, toimetaja – varvara.jazokova@aripaev.ee – 6670 404

Jelena Tsenno, kujundaja – jelena.tsenno@aripaev.ee – 6670 305

Polina Volkova, dv.ee projektijuht – polina.volkova@aripaev.ee – 6670 101

 

Teemaveebid

 

Best Marketing

Silja Oja, Best Marketing Eesti juht – silja@best-marketing.com – 53 079 151

Hando Sinisalu, Best Marketing Internationali juht – hando@best-marketing.com – 502 8561

Helen Külaots, Best Marketing Eesti ajakirjanik – helen@best-marketing.com – 523 1550

 

Bestsales

Villy Paimets, toimetaja – villy@bestsales.ee – 6670 254

 

Ehitusuudised

Eva Kiisler, ehitusväljaannete juht – eva@ehitusuudised.ee – 6670 438

Lisandra Treimann, sündmused – lisandra.treimann@aripaev.ee – 6670 234

 

Finantsuudised

Bret Metsküla, juht – bret@finantsuudised.ee – 58 117 860

 

ITuudised

Aali Lilleorg, toimetaja – aali@ituudised.ee – 6670 302

 

Kaubandus

Maarit Eerme, toimetaja – maarit@kaubandus.ee – 51 44 884

 

Kinnisvarauudised

Anne Oja, toimetaja – anne@kinnisvarauudised.ee – 6670 228

Lisandra Treimann, sündmused – lisandra.treimann@aripaev.ee – 6670 234

 

Logistikauudised

Heija-Liis Ristikivi, toimetaja – liis@logistikauudised.ee – 6670 489

Anu Soomets, sündmused – anu.soomets@aripaev.ee – 6670 403

 

Personaliuudised

Helen Kõrgesaar, toimetaja – helen@personaliuudised.ee – 55 988 223

 

Põllumajandus

Meelika Sander-Sõrmus, juht – meelika@pollumajandus.ee – 55 533 789

 

Raamatupidaja

Tuuli Seinberg, toimetaja – tuuli@raamatupidaja.ee – 6670 405

 

Sekretär

Tiive Murdoja, Sekretäride tootegrupi juht – tiive@sekretar.ee – 6670 301

 

Tööstusuudised

Harro Puusild, toimetaja – harro@toostusuudised.ee – 6670 127

Anu Soomets, sündmused – anu.soomets@aripaev.ee – 6670 403

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
03. May 2017, 17:05
Otsi:

Ava täpsem otsing