Kuidas kodukontoris produktiivsust tõsta?

18. märts 2017, 18:00
Kontor
http://www.aripaev.ee/storyimage/EA/20170318/USEFUL/170319693/AR/0/AR-170319693.jpg

Kuna kodukontoris töötamine nõuab distsipliini ning parajat pingutust, et kodused tegemised tööasju häirima ei hakkaks, on viise, kuidas end ära petta ning ka kodukontoris väga produktiivne olla.

Ära tööta magamistoas! Uuringufirma Reverie avaldas mõned aastad tagasi raporti uuringust, milles selgus, et pea pooled küsitletutest tõdesid, et neile meeldib meilidele vastata voodis vedeledes ning samuti kipuvad inimesed oma tööplaane ning isegi projekte voodis kirjutama.

Harvard Medical Schooli professor Charles Czeisler tõdeb, et tegu on tõsise probleemiga, kuna magamistuba peaks inimesele alateadlikult seostuma kohaga, kus ta saab puhata ega pea tööasjadega tegelema. Ta märkis väljaandele Huffington Post antud intervjuus, et kuna tänapäeval saadavad meid tahvelarvutid ning nutitelefon pea igal sammul, on eriti oluline, et inimesel oleks koht, kus end välja lülitada. Neile, kes elavad ühetoalises korteris, soovitab Czeisler aga töö tegemiseks voodisse mitte minna ning võimaluse korral eraldada töönurk ülejäänud toast.

Vali õige mööbel! Selgub, et kodukontorisse tasub panustada ning võimaluse korral tuleks osta võimalikult paljude võimalustega ning kvaliteetne kontoritool. On oluline, et seda saaks vastavalt istuja vajadustele reguleerida. Sama võiks teha ka kirjutuslauaga – see peab olema inimesele sobiva kõrgusega.

Sinu tellimus on lõppenud.

Sul pole veel Äripäeva tellimust?

või Loe Äripäeva tutvumishinnaga 1 euro nädalas
Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
18. March 2017, 18:08
Otsi:

Ava täpsem otsing