Kuidas remondi keskel ellu jääda?

16. mai 2017, 13:30
Üks suuremaid segajaid, mis remondist tekib, on lärm.
http://www.aripaev.ee/storyimage/EA/20170516/USEFUL/170519770/AR/0/remont.jpg

Kui remondi ajal on vaja kontoris töötamist jätkata, tuleks töötajatele selgitada, miks on selline olukord vajalik ja pakkuda klientidele ebameeldivuste leevendamiseks soodustusi või kompensatsiooni.

Telia IT-osakonnas Sõle tänaval käis mõni aeg tagasi usin remont. Telia Eesti haldusosakonna juht Mari-Liis Vihul selgitas, et ettevõttel on põhimõte teha remonti korrushaaval, mitte tubade kaupa. "Korrushaaval tehes saab korraldada töötajate liikumise ühest maja otsast ja ehitajad teisest ning vältida olulist üksteise segamist. Kõige valulikumad tööd on lammutustööd ja uute vaheseinte karkassi puurimistööd - need tuleb suures mahus planeerida töövälisele ajale," lausus Vihul.

Ta märkis, et kuna remont ei tohiks tööd eriti segada, on ettevõte sõlminud tööde tegijaga alati kokkuleppe, et kui ehitusmüra hakkab kontorit häirima, jäetakse see pooleli ja jätkatakse töövälisel ajal. Üldjuhul plaanib Telia suuri remonte suvisele ajale mai lõpust augusti lõpuni, kui majas on vähem rahvast ja võimalik valida tööks võimalikult vaikne keskkond.

Sinu tellimus on lõppenud.

Loe Äripäeva tutvumishinnaga 1 euro nädalas

Äripäeva proovitellijana saate ligipääsu ainult tellijatele mõeldud sisule.
Teile on kättesaadavad kõik Äripäeva lukus lood, TOP'id, börsiuudised ja Investor Toomase nõuanded.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
16. May 2017, 13:13
Otsi:

Ava täpsem otsing