Kuidas tõsta ehituses kvaliteeti?

09. juuni 2016, 10:04
http://www.aripaev.ee/storyimage/EA/20160609/CM/160609751/AR/0/AR-160609751.jpg

Rahvusvahelisse Illinois Tool Worksi (ITW) kontserni kuuluva ITW Construction Productsi eesmärk on välja töötada erinevaid ehituslikke kinnituslahendusi ning aidata selle kaudu oma partneritel, sealhulgas Eesti majatehastel ning ehitusettevõtetel pakkuda parimat kvaliteeti.

ITW Construction Products OÜ, Baltikumi müügijuht Henry Tartes

Lahendustest räägib ITW Construction.

„Eesti majatehaste ning ehitussektori toodangu kvaliteet on aasta-aastalt tõusnud Euroopa parimate sekka. Suure töö ja kontrolli tulemusena on saavutatud nii kõrge kvaliteet, et tänaseks ei ole meie majatootjad omavahel enam konkurendid, vaid hoiavad koos Eesti majatootmise kvaliteedimärki kõrgel. Seejuures on hoonete ehitamise juures väga oluliseks osaks nende kinnitusvahendid ning tööriistad, millega ehitustöid tehakse. Just seda üle 100 aasta tegutsenud ITW kontsern oma partneritele pakubki,“ tutvustab puidu, betooni ja terase kinnitusvahenditele spetsialiseerunud ITW Construction Products OÜ Baltikumi müügijuht Henry Tartes.

Ta lisab, et nende ettevõtte jaoks on kõige olulisemaks kvaliteet ja kliendilähedus. See on ka põhjus, miks kontserni kuulub 84 divisjoni 57 riigist ning üle 48 000 töötajaga. Ainult nii on võimalik olla paindlik ja kliendile lähedal, kuulata ettepanekuid ning lahendada ka keerukamaid ehitusalaseid küsimusi. ITW Construction Products ei panusta soodsale hinnale, vaid nende toodangut hinnatakse innovaatilisuse, täislahenduse ning kindlustunde pärast, sest kõik tooted on testitud ülima tähelepanelikkusega ning sertifitseeritud vastavalt kõigile kehtivatele rahvusvahelistele nõudmistele.

„Oleme veendunud, et parimad lahendused sünnivad koostöös ning meie jaoks pole probleem valmistada eritooteid spetsiaalselt ühe või teise ettevõtte tellimusel,“ täpsustab Tartes.

Konkurents turul on tihe ning nii tuleb ette kahetsusväärseid olukordi, kus odava hinna pakkujad püüavad klientidele hämada. Näiteks peab iga kandvatesse konstruktsiooni paigaldatava kinnitusvahendi pakendil olema kinnitus selle sertifikaadi olemasolust ning sisaldama infot tootja, toote ja vastavate normide kohta. Alates 2011. aasta aprillist CE-märgisega kinnititel peab olema ühesugune nõuetele vastavuse selgitus ehk vastavusdeklaratsioon ja see peab olema kohalikus keeles. Pakenditel ettenähtud CE-märgis tuleb esitada tootestandardis või ETA-s kindlaksmääratud reeglite järgi.

Kliendile esitatav sertifikaat ja pakendil olev kinnitus selle kohta peavad olema identsed. Kui tellijale lubatakse vastavad sertifikaadid hiljem järele saata ning pakendil puudub vastav kinnitus selle kohta, on süüdlaseks ostja. ITW võitleb agaralt selliste juhtumite vastu, sest klient ei tohiks oma koostööpartneris kunagi pettuda, vaid saama alati igas olukorras neile loota. „Me ei saa lubada endale olukordi, kus klient peaks saama meie toodete pärast reklamatsiooni või hilinema oma tarnetega,“ kinnitab Tartes.Professionaalne tööriist tagab kvaliteetsema, soodsama ja kiirema tulemuse

Pakendil oleval sildil on näha tootja ja milliseid sertifikaate antud kinnitusvahendid omavad

ITW-le kuulub üle 19 000 patendi ning ettevõtte tootearendusosakond panustab pidevalt uute toodete väljatöötamisse. Lisaks kinnitustarvikutele pakub ettevõte kõrgeima kvaliteediga tööriistu professionaalidele: elektri- ja akutööriistad, suru­õhutööriistad, gaaslahendusega impulsstööriistad ning padrunite peal töötavad montaažitööriistad betooni ja raua sisse naelte laskmiseks. Samuti pakub ITW Construction Products tööstuste tootmisliinidele automatiseeritud naelutus- ja klammerdusportaale.

ITW puidust maakera sümboliseerib rohelist mõttelaadi

Tootmisettevõttena jälgib ITW hoolikalt oma ökoloogilise jalajälje suurust ning kasutab oma tootmises võimalikult loodussõbralikke materjale. „See ei pruugi olla alati kõige soodsam lahendus, kuid meie jaoks väga oluline. Tänapäeval mõeldakse aina enam roheliselt ka ehitusvaldkonnas ning pööratakse tähelepanu, kuidas materjalid on toodetud ning kui palju selleks loodusressursse on kulunud,“ nendib Tartes.

ITW-l on tehased peaaegu igas maailmajaos. Aastatega on ITW kokku ostnud parimaid kvaliteetseid kinnitusvahendeid ja tööriistu valmistavaid ettevõtteid. ITW tooted on saadaval kõigis suuremates ja professionaalsemates kauplustes ning kui vajalikku toodet poes parasjagu saadaval pole, saab kõike tellida.

„Ehitusalases kvaliteedis ei saa järele anda,“ nendib Tartes.    „Kinnituslahendused moodustavad kogu ehitise maksumusest võib-olla protsendi või poolteist, kuid nende kvaliteet omab äärmiselt suurt tähtsust kogu hoone elueas ning vastupidavuses. Samuti on oluline see, et kvaliteetsete tööriistadega ei saavutata mitte ainult parimat tulemust, vaid ka hoitakse oluliselt kokku kallist tööaega. On ju suur vahe, kas töö võtab 2–3 tundi või terve päeva! Täna võib öelda, et Eesti ettevõtjad on aru saanud, et automatiseerimine ning innovaatilised tööriistad hoiavad kokku inimressursile kuluvat raha ning aega.“

Kui soovid rohkem infot, jäta kontaktandmed siia:

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.
ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
09. June 2016, 10:04
Otsi:

Ava täpsem otsing