Teisipäev 17. jaanuar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Hansapanga juhatus suusatab Euroopa pankuritega

27. jaanuar 1998, 00:00

«Siin on väga vahva. Hommikul oli murdmaasuusatamine ja õhtul minnakse mäele,» kommenteeris eile pankade olümpiamänge Hansapanga juhatuse aseesimees Rain Lõhmus.

Tema sõnul oli eile alles esimene treeningupäev ja teiste riikide esindajatega pole olnud mahti pikalt juttu ajada ega uusi kontakte ja tutvusi sõlmida.

Lõhmuse väitel oli juhatuse väljasõit pikalt ette planeeritud ja kujutab endast meeldivat vahepausi igapäevasele pangatööle.

«Siin eriti tööjuttu ei aeta,» märkis Lõhmus. Tema sõnul on tegemist rohkem spordiklubi üritusega, kus on esindatud peamiselt Skandinaavia ja Kesk-Euroopa riigid. Endistest sotsialismimaadest on esindatud peale Eesti veel Sloveenia ja T?ehhi.

Lõhmuse sõnul on kõik need Hansapanga juhatuse liikmed, kes peavad Hoiupangaga ühinemisläbirääkimisi, ?veitsis. Seetõttu pole sellel nädalal oodata suuri pankade ühinemist puudutavaid uudiseid, ütles ta.

Nn pankade olümpiamängud toimuvad igal aastal eri kohas. Hansapanga juhatuse liikmed on mängudel esimest korda ja ainsad esindajad Eestist.

�rip�ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34
Otsi:

Ava täpsem otsing