Esmaspäev 16. jaanuar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Bonatechi põrandalakid lahustuvad vees

28. jaanuar 1998, 00:00

Vees lahustuvad ühekomponendilised Bonatechi põrandalakid sobiva uute või eelnevalt lakitud naturaalpuitpõrandate ja parkettide (v.a eritöötlusega parketid, õlitatud ja vahatatud põrandad) katmiseks.

Tüüpiline aluslakk Prime tagab pindlakkide nakkuvuse puiduga ja silub puidu väikesed ebatasasused.

Suure elastsusega aluslakk Base on ette nähtud temperatuurikõikumistest liikuvate (põrandaküte) puitpõrandate kruntimiseks. Base'i pH-tase on madalam (3,5--4,0) kui teistel pind- ja aluslakkidel, mis võimaldab puitu tumendamata lakkida sellega happelisi puiduliike, nagu tamm ja saar, sest puidu happeliste ühendite (tanniin) ja aluselise laki vahel ei toimu keemilist reaktsiooni ning säilib puidupinna naturaalne värvus.

Kiiresti kuivav pindlakk Home (poolmatt ja läikiv) sobib vähese käidavusega ruumide (eluruumid) uue või lakitud põranda katmiseks. Lakitud pind talub enamikku kodukeemiast.

Pindlakk Mega (matt, poolmatt, läikiv) sobib keskmise ja suure käidavusega ruumide (fuajeed, trepikojad, ühiskondlikud ruumid, koridorid, spordisaalid) uute või eelnevalt, ka tööstuslikult lakitud põrandate katmiseks ja talub väga hästi kodukeemiat.

�rip�ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34
Otsi:

Ava täpsem otsing