Partex märgistab juhtmed ja kaablid

04. veebruar 1998, 00:00

Vooluallikast jõuab elekter tarbijani elektrijuhtmete ja kaablite kaudu. Tarbijaskonna suurenemine paisutab kaabelduste mahtu ja nõuab vanade süsteemide väljavahetamist uute juhtmete vastu, mis kõik vajavad ohutut märgistust, et vältida eksimusi edasistel montaa?itöödel. Juhtmeid, kaableid, torusid, voolikuid, elektrikilpide ja lisaseadmete detaile aitavad identifitseerida Partexi märgistussüsteemid.

Partexi ühesümbolilistest standardmärgistest koostab juhtmele või kaablile tähise paigaldaja. Märgised on valmistatud vastupidavast kaadmiumivabast elastsest PVC-plastist, mis tagab nende hea kohalpüsivuse ja haarab laia läbimõõduvahemikku. Partexi standardmärgiste alla kuuluvad ka roostevabast terasest märgised, mida kasutatakse ekstreemsetes tingimustes ja toiduainetetööstuses.

Klient saab Partexi tootjalt tellida mitmesümbolilised valmismärgised. Tehasest tellitud märgistel on vajalik tähis prinditud ühele märgisele, mida saab tellida kõigil standardprofiilidel.Valmismärgised hoiavad kokku poole märgistuskuludest ning suurendavad märgistamise kiirust ja efektiivsust.

Partexi tarkvara ja sildimaterjali abil saab märgiseid arvuti ja printeriga ka ise kohapeal valmistada.

Partex pakub märgistuse paigaldamise ja hooldamise hõlbustamiseks suures valikus abivahendeid.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
28. November 2011, 18:10
Otsi:

Ava täpsem otsing