Faks, mis võib asendada sekretäri

05. märts 1998, 00:00

 • Uus Panasonicu termosiirde- (sarnane lasertehnoloogiale) faks KX-F1110BX on tänu lisatud arvutiliidesele ja digitaalsele automaatvastajale pigem bürookombain kui pelgalt faks.
 • KX-F1110BXiga kaasasolev arvutitarkvara võimaldab saata fakse otse arvutist ja neid sinna ka vastu võtta, ilma paberit kulutamata. Juhul kui arvutiga midagi juhtub, siis trükitakse saabuvad faksid paberile, ja kui paber lõpeb, siis jäetakse need mällu. Tänu tarkvarale saab faksiaparaati kasutada ka printeri ja skannerina.

  Täisdigitaalne automaatvastaja suudab ise selekteerida, milline on faksikõne ja millisele kõnele peab vastama. Automaatvastaja mahutab kuni 18 minutit kõnet. Iga vastuvõetud kõneteade varustatakse kuupäeva ja kellaaja märkega.

  Halvapoolsete telefoniliinide korral tagab korraliku kujutise faksil olev veaparandusre?iim.

  Faksi ja telefonina kasutamise teeb mugavaks seadistuste ja lisavõimaluste rohkus. Aparaadil on näiteks 18 numbri kiirvalimismälu ja 100 nime järgi otsitavat numbrimälu.

  KX-F1110BX on varustatud hands-free süsteemiga, mille helitugevust saab reguleerida esipaneelil olevate nuppudega.

  Faksi kasutamise lihtsustamiseks on võimalik dokumente enne saatmist faksi mällu salvestada ning dokumente automaatselt saata mällu salvestatud numbritele.

  Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
  06. December 2011, 19:34
  Otsi:

  Ava täpsem otsing