Kolmapäev 22. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Arno Mägi ei taandu ähvarduste survel

12. märts 1998, 00:00

Ma pole ähvardusi olulisteks pidanud, rääkis Mägi. «Need on laadis, et kui ma oma raha kätte ei saa, siis juhtub teiega midagi.» Mägi sõnul on tal mõned ähvardajad ka nimepidi teada. Viimati ähvardati Mägi paar päeva tagasi.

Üheks põhjuseks pidas Mägi oma tervist, mis ei pea suurele koormusele vastu.

Mägi tunnistas, et ta on enesetaandamist Ookeani pankrotihalduri kohalt kaalunud. «Pankrotimenetluse käigus on tekkinud olukord, kus ma vajan vastuseid mõningatele küsimustele,» oli ta põiklev. «Kui vastused käes, analüüsin olukorda ja seejärel otsustan, kas pean võimalikuks jätkata või mitte.»

Mägi sõnul esitab ta maikuus kohtule järjekordse pankrotimenetlust puudutava ettekande. «Selleks ajaks on üht-teist selgunud,» ütles Mägi ja lisas, et võimaliku enesetaandamise põhjused avalikustab ta kohtule.

Küsimusele, kas põhjuseks võivad olla lahkehelid Ookeani teise pankrotihalduri Aivar Leismanniga, vastas Mägi eitavalt. «Kõik, mida me pankrotimenetluses koostöös Leismanniga ette oleme võtnud, on üldjoontes õnnestunud,» kommenteeris Mägi.

Leismann tunnistas, et Mägi teisipäeval tehtud avaldus oli talle ootamatu. «Me pole omavahel kunagi enese võimalikust taandamisest rääkinud,» märkis Leismann.

Mägi ja Leismann on koos menetlenud ASide LMRA Holding ja Agrofirma Pärnu pankrotimenetlust. Praegu tegelevad nad ASi Vasar pankrotimenetlusega.

�rip�ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
28. November 2011, 18:16
Otsi:

Ava täpsem otsing