Suurim mobiilioperaator asus hindu alandama

15. aprill 1998, 00:00

Täna alandatavate kõneminuti hindade näol ei ole tegemist ühekordse hinnakampaaniaga, ütles Eesti Mobiiltelefoni juhatuse esimees Tõnu Tee. Edaspidi hakkab EMT perioodiliselt hinda allapoole korrigeerima eesmärgiga stimuleerida võrgusisest kommunikatsiooni, lisas Tee.

Võrgusisese hinna alandamisele aitasid Tee sõnul kaasa investeeringute tulusus ja eelmisel aastal peaaegu kahekordistunud klientide arv, mis praegu ulatub üle 144 000. Viimati alandas EMT kõneminuti hinda eelmise aasta maikuus.

Tõni Tee rääkis, et kui seni on nende pikaajaliseks perspektiiviks olnud terve Eesti territooriumi katmine EMT levialaga, siis pärast eelmisel aastal toimunud GSMi leviala suurenemist 35 protsendilt 80 protsendile on praegune eesmärk teha mobiiltelefon kättesaadavaks võimalikult paljudele eestimaalastele. «Reserve on meil ka klienditeeninduse ja müügivõrgu arendamise osas,» tunnistas Tee.

EMT alandab ka NMT 450 hindu, mis on GSMi hindadega võrreldes 10 protsenti madalamad. Muutuvad ka mitmed liitumistasud.

Tee märkis, et mais alustab EMT saldoinfo lisateenuse pakkumist, mis võimaldab kliendil saada informatsiooni oma saldo hetkeseisu kohta.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34
Otsi:

Ava täpsem otsing