Neljapäev 8. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Tavapaberifaks koju ja tööle

28. mai 1998, 00:00

Kolmest testitavast tava-paberifaksist on kaks laserfaksid ja üks tindifaks. Samaväärsete termopaberifaksidega võrreldes on tavalist paberit kasutavad aparaadid tehnoloogiliste erinevuste tõttu kallimad. Kui termopaberifaks sobib töökohale, kus fakside säilimine ei ole oluline, siis tavalisele paberile trükitavad dokumendid on paremini arhiveeritavad.

Võrreldavatest faksidest saadab dokumendi kõige kiiremini Toshiba TF 601, millel kulub ühe lehekülje skaneerimiseks kuus sekundit. Panafax ja Sagem kulutavad ühe lehekülje saatmiseks üle kümne sekundi.

Toshibal on 16 kiirvalimisnuppu pluss 70 kahekohalist mälukohta. Võimalik on moodustada ka neli gruppi. Faks annab raporti paberi kohalejõudmise kohta kas ekraanile või väljatrükina. Dokumenti ei saa vähendada sammhaaval, vaid fikseeritud protsentide kaupa, mis Panafaxiga võrreldes on miinus. Sagem vähendamist ei võimalda.

Panafaxil on suurim dokumendimälu -- algkonfiguratsioonis 12 lehekülge, mida on võimalik laiendada 335 leheküljeni. Toshiba võtab mällu kuni 135 lehte ja Sagem 20 lehekülge.

Mällusalvestamine võimaldab fakside kiiremat saatmist ja aitab paberi lõppemise korral. Panafaxiga võib teha dokumendist kuni 99 koopiat, seda ka siis, kui aparaat oli hõivatud faksi saatmisega.

Kui Panafaxile osta juurde lisamoodul, siis saab seda kasutada arvutivõrgus nii faksina, printerina kui skannerina.

Sagem erineb teistest kümneminutilise salvestusmahuga automaatvastaja poolest. Phonefax 350 saadab faksi etteantud kellaajal. Sama võimalus on ka teistel testitud masinatel.

Sagemi faksil on numbri- ja nimemäluga, toon- ning impulssvalimist võimaldav telefon. Teistel testitud aparaatidel tuleks telefonitoru ostmisel teha lisakulutus.

Phonefax 350 sobib rohkem väikefirmasse, Toshiba TF 601 keskmise suurusega firmasse ja Panafax UF-550 suurfirmasse. ÄP

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34
Otsi:

Ava täpsem otsing