Teisipäev 17. jaanuar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Sobiv bürookombain väikesesse või kodukontorisse

10. september 1998, 00:00

Tänavu suvel Eestisse müügile jõudnud lasertehnoloogiat kasutav bürookombain Utax M6 on sobiv lahendus väikese kontori vajaduste rahuldamiseks. Kombaini saab väikeses kontoris või koduses kontoris kasutada koopiamasina, laserprinteri, faksi, skänneri ja modemina. Kui osta kõik nimetatud seadmed eraldi, kulub vähemalt kaks ja pool korda rohkem raha.

Teiste sarnaste toodetega võrreldes on Utax M6 väiksem, kompaktsem ning odavam. Seda ka mitmete tindipritstehnoloogiat kasutavate mudelitega võrreldes.

Tänu lasertehnoloogia kasutamisele on Utax saavutanud väikekontori jaoks piisava printimise ja kopeerimise kiiruse kuus lehekülge minutis. Printimise resolutsioon vastab tänapäeva standarditele, milleks on 600x600 dpi.

Utax M6 faksi funktsioon võimaldab salvestada vastuvõetavad faksid ka bürookombaini mällu. See on kasulik juhul, kui paber peaks aparaadist otsa lõppema. Utax M6 on komplekteeritud 256 kb faksi mäluga, võimaldades salvestada kuni 15 standardset tekstilehekülge.

Vajadusel võib faksile mälu ühe või kaks megabaiti juurde lisada. Selle tagajärjel kasvab mällu salvestatavate lehekülgede arv tunduvalt.

Utax M6 on 50 lühivalimismälu ja kümme kiirvalimismälu. Automaatse sööduseadme maht on 30 lehte. Kombaini paberikassetis on sada lehte.

Multifunktsionaalse bürookombaini Utax M6 eriliseks omaduseks on nn PC-faks re?iim. Selle re?iimi puhul salvestatakse kõik saabuvad faksidokumendid esmalt arvuti kõvakettale, kus neid on võimalik sorteerida, vaadata ja vajalikud dokumendid hiljem välja printida. See aitab vähendada väikekontorites paberile tehtavaid kulutusi.

Kui kasutada Utax M6 koopiamasinana, siis ei tohiks koopiate arv kuus ületada 2000. Kopeerimisel saab ette anda maksimaalselt A4 formaadis originaaldokumendi. Väljastatav paber võib olla formaadis A4 või väiksem.

Utaxi uue bürookombaini koopiamasina soojenemisaeg on 40 sekundit, esimese koopia annab masin viie sekundiga.

Skännerina kasutatava Utax M6 tarkvaraline resolutsioon on 400x400 dpi.

�rip�ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
28. November 2011, 19:01
Otsi:

Ava täpsem otsing