Laupäev 25. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Ehitusküsimustes orienteerumiseks saab abi

07. oktoober 1998, 00:00

Eestis annavad mitmekülgset ehitus- infot vähesed firmad, kelle suunitlus ja sihtgrupid on küllaltki erinevad või kattuvad vähesel määral.

Eesti ehitusteabe fondi (ETF) asutatud ET-Infokeskuse AS muudab ETFi kartoteegi kaudu ehitusinfo kättesaadavaks igale ehitushuvilisele. Infokeskuse kogutud ehitusteavet levitab kolmandat aastat Ehituskeskus, kelle alaline ehitusnäitus Viru keskuses on enim tähelepanu pälvinud. Keskus korraldab teemapäevi ja seminare, kus ehitusmaterjale ja seadmeid tootvad firmad tutvustavad oma toodangut, seadmeid ja nende paigaldamist.

Kinnisvaraomanikke, korteri- ja majaühistuid ning nende haldajaid ja hooldajaid aitab keskuse kinnisvarahoolduse kartoteek.

OÜ Ehitusteave levitab temaatilist kolmeosalist pidevalt täienevat ehitusalast andmekogu ET-Kartoteek, mis sisaldab ka erialaseid juhendeid (terminoloogia, töövõtulepingute näidised, arvutusjuhised, metoodilised juhised jne). Ehitusmaterjalide tootjad ja maaletoojad tutvustavad eraldi trükises (uudis)toodangut.

Eesti Ehitusbörs OÜ annab välja nädalaajakirja Ehitusbörs, mis süstematiseerib ja teeb kättesaadavaks ehitusalase hetkeinfo. Väljaande infoeksperdid koguvad infomüra vältimiseks andmed algallikatest.

Ehitusbörsis avaldatud info hõlmab teavet ehitusobjektide kohta äriplaani koostamisest sisustustöödeni välja. Lisaks pakub väljaanne uudistooteid, eripakkumisi ja ehitusmaterjalide hinnatabeleid. Uudistoodete lehekülgedel tutvustavad firmad tooteid, mis hiljem võivad kajastuda eripakkumiste juures või hinnatabelite ridades.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34
Otsi:

Ava täpsem otsing