Ilmastikukindel ja turvaline postkast seina sisse

16. detsember 1998, 00:00

 

Spetsiaalne majaseina või tellistest laotud väravaposti sisse müüritav postkast Byblos on valmistatud materjalidest, mis annavad sellele Eesti kliima-
tingimustes ilmastikukindluse -- postkast ei karda sademeid ning selle värv ei pleegi.

Byblose postitusava katab hõbedane alumiiniumprofiilist luuk, läbi mille on võimalik postitada 235x28 mm suurust postipakki või kirja, kuid sealt ei näe, kui palju ja missugust posti postkast sisaldab.

Turvaäär ei lase postkastist selle sisu ka välja õngitseda. Suurte mõõtmete tõttu mahutab Byblos mitme päeva posti, mis lihtsustab komandeeringus või puhkusel viibiva majaperemehe elu. Mahu poolest sobib niisugune postkast ka firmadele.

Byblos on valmistatud elektrogalvaniseeritud polüestervaiguga kaetud ja epoksiidvärviga värvitud terasplekist.

Postkasti seinast välja ulatuva väliskülje raamiosa on valmistatud alumiiniumprofiilist, mis on samuti kaetud polüestervaiguga ja värvitud epoksiidvärviga.

Tüüppostkast on valge või bee?, lisatasu eest on võimalik tellida värvikaardi järgi enda valitud värvitoonis postkast.

Byblose postkast tuleb lasta kavandatava maja seina sisse eelnevalt projekteerida, kuid pole ka eriti keeruline seda majaseina sisse paigaldada.

Sissemüüritud postkast hõlbustab posti kättesaamist ka seespool aeda -- aiaposti sisse paigaldatav Byblos on varustatud nii tänava kui ka aia poole avaneva uksega. Postkasti tänavapoolne uks on varustatud turvasüdamikuga.

Paigaldades postkasti väravaposti sisse, peaks silmas pidama, et posti laius oleks vähemalt 400 mm.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 09:01
Otsi:

Ava täpsem otsing