Kolmapäev 18. jaanuar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Gaas tapab tule ja säästab elu inimese

ÄP 23. jaanuar 2001, 00:00

Inimelu säästev, gaasiga tulekustutussüsteem sobib kohtadesse, kus vee kasutamine põhjustaks suure materiaalse kahju ? telekommunikatsiooniseadmete ruumides, laboratooriumides, juhtimiskeskustes jm.

Tule kustutamisel Argonite gaasiga vähendatakse hapnikusisaldust ruumis 20,9 protsendilt kuni 11?12,5protsendini, mille tulemusena tulekolle kustub ning saavutatav hapniku kontsentratsioon ei ohusta inimeste lühiajalist viibimist kustutataval alal.

Süsteem käivitatakse kustutuse keskseadmelt, kui kaks tulekahjuandurit võtavad lühikese ajalise vahega vastu tulekahju häire. Inimeste ruumist lahkumiseks eelneb gaasi vallandumisele viiteaeg ning sireen-vilkurite märguanne. Süsteemi on võimalik käivitada ka käsitsijuhtimise kaudu.

Gaasisegu Argonite on lõhnatu ja värvitu. Segu ei reageeri teiste ainetega ega juhi elektrit. Toode on loodussõbralik ega ohusta atmosfääri osoonikihti. Argonite on rahvusvaheliselt sertifitseerinud NFPA, Lloyds Register, Bureau Veritas, The Loss Prevention Certification Board, CNPP jpt.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 11:03
Otsi:

Ava täpsem otsing