Pühapäev 4. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

e-leping pakub uusimaid blankette

ÄP 01. veebruar 2001, 00:00

www.eleping.ee

Blankettide väljamõtlemine on aegavõttev tegevus, eriti kui need peavad ka kehtivatele ja pidevalt muutuvatele seadustele vastama.

e-lepingu portaalis saab aga 490-kroonise aastamaksu eest leida spetsialistide poolt pidevalt värskendatavaid lepingublankette alates lihtsaimast volitusest kuni välispartnerile kõiki eeskirju järgiva koostööettepaneku tegemiseni.

Portaalis on hetkel ligi 70 lepingut ja 200 kasutajat. Kasutajatele on avatud ka foorum, kus saab vajadusel ka spetsialistidelt nõu küsida. Kord kuus vastab küsimustele jurtist.

Lisaks ameti- ja ärialastele blankettidele leiab ka eluks vajalikke kirjaaluseid: auto kasutamise volitusele, laenulepingule eraisikuga, abielulepingu blanketid jne.

Seni on e-lepingu pakutav foorum veel suhteliselt vaikne, Täpsemalt öeldes ? kolmapäevani polnudki seal ühtegi sissekannet, seega kasutajate tegevusest portaalis on seni vähe märke ja abi teistele kasutajatele.

Lisaks tavalistele tekstikujul faksi- ja kirjaalustele tuleks portaalile kindlasti kasuks ka näiteks Office?i Template?ide ehk kirjaaluste pakkumine, mis lihtsustaksid kontoritööd märgatavalt.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34
Otsi:

Ava täpsem otsing