Reede 24. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Kirjavead kirjafirma kodulehel riivavad silma

ÄP 08. veebruar 2001, 00:00

www.elpost.ee

Põneva nimega riigifirma Eesti Elektronpost lubab oma kodulehel küsida kliendil hinnapakkumist suure hulga kirjade või arvete saatmiseks tavaposti teel. Silma riivavad kodulehe kirjavead.

Firma nime võib pidada veidi ekslikuks, sest see lubab järeldada, et ettevõte pakub e-posti (elektronposti) teenust. Tegelikult aidatakse kirjade postitamisel, blankettide trükkimisel, tarbematerjalide hankimisel, elektroonilisel arhiveerimisel.

Firma klientide hulka kuuluvad pangad, kütuse- ja hulgifirmad, reklaamiagentuurid, telekommunikatsiooniettevõtted, koolitusfirmad. End postiteenuste kaubamajaks nimetava Eesti Elektronposti klientuuri suuruseks on sadakond ettevõtet.

Eesti Elektroposti koduleht on siiski alles esimene kontakt neist teenustest huvituva firma jaoks. Kuigi e-posti teel saab küsida ka hinnapakkumist, tuleb teenuse edasise täpsustamise huvides siiski e-ruumist väljuda ja suhelda firmaga otse.

Firma kodulehel torkavad silma kirjavead ja eesti keelele mitteomased lausekonstruktsioonid. Kuigi kogu vajaliku info ettevõtte kohta saab kodulehelt kätte, ei sisenda vead siiski usaldust firma vastu, kelle kätte usaldatakse ametlike kirjade trükkimine ja edasitoimetamine.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34
Otsi:

Ava täpsem otsing