ETV hommikuprogramm maksab 2,7 miljonit

ÄP Online 15. veebruar 2001, 00:00

Programm on eetris kokku kaheksal kuul pausiga suvel.

Samuti lükkas Kõusaar ümber väite, et ETV ostab saate sisse ning kinnitas, et ETV toodab Terevisiooni ise, ostes sisse ainult produktsiooni ehk korraldusteenust.

Eesti Televisiooni võlgnevused on ligikaudu 70 miljoni kroonini ning rahandusministeerium on korduvalt ilmutanud tõrksust, et riigi raha kasutataks nende võlgade katmiseks. ETV tänavuseks eelarveks on kavandatud 159 miljonit krooni, millest 98 miljonit krooni on riigi toetus.

TV3 programmidirektor Jüri Pihel ütles, et ETV uue hommikuprogrammi ühe reitingupunkti hind on 10?15 korda kõrgem kui ühe keskmise mängufilmi reitingupunkti hind.

?Kui tubli keskmine van Damme märul koguks 15% reitingut ning seda kuluga alla 10 000 krooni, siis Terevisioon ETVs kogub ehk 5% reitingut mitte vähem kui 20 000 krooni eest,? ütles ETV programmidirektor Jüri Pihel. TV3 menusaade Kahvel teenib Piheli sõnul reitingut ligi 20% ning reklaami ostetakse ?hullult?.

?Ükski programmi osa eraldi ei pea olema tulus, meie näitame hommikul saateid, et hoida turuosa. Tervikprogramm on oluline,? kommenteeris Pihel TV3 hommikuste saadete mõtet. Piheli sõnul on mõned teised telesaatjad jõudnud tulemuseni edastada iga kell ükskõik mida.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    06. December 2011, 19:34
    Otsi:

    Ava täpsem otsing