Depeche Mode esineb augustis lauluväljakul

Inno Tähismaa 13. märts 2001, 17:40

Kultusansambel Depeche Mode esineb sel suvel taas kord Eestis. Bändi ametlikul kodulehel seisab, et DM astub 28. augustil üles Tallinna Lauluväljakul.

Selle kontserdiga algab maailmakuulsa ansambli käimasoleva kontsertturnee ?Exciter Tour? Euroopa-osa. Tallinnast edasi sõidab bänd Riiga, Vilniusesse ja Varssavisse. Ansambel esineb ka Peterburis ja Moksvas, Skandinaavia kontsertide ajakava pole veel lõplikult paigas. Kaks nädalat enne Tallinna etendust annab Depeche Mode viimase USA kontserdi Los Angeleses.

Ükski Eesti kontserdikorraldaja ei ole oma seost ansambli Eestisse toomisega veel avaldanud.

Briti kultusbänd Depeche Mode alustas ka oma 1998. aasta Euroopa-turneed ?The Singles Tour 86?98? Eestis. Turnee avakontsert toimus 2. septembril Tartu lauluväljakul. Depeche Mode?i kontserdi Eestis korraldas toona Vahur Kase juhitav muusikaagentuur Gamma.

Ansambli kogu muusika ja laulusõnad loob Martin L Gore. Ta mängib ka süntesaatorit ja kitarri ning laulab. Bändi teised liikmed on Dave Gahan ja Andy Fletcher.

Kultusbändiks kujunenud Depeche Mode on oma 19aastase tegevuse jooksul müünud enam kui 40 miljonit albumit.

Oma kodulehel www.depechemode.com tutvustataval Depeche Mode Euroopa turnee plakatil on Tallinn kirjutatud ühe n-tähega lõpus.

Uudise vahendas Indrek Kald.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing