Mobiilne mööbel kogub populaarsust

Heli Lehtsaar 02. mai 2001, 00:00

Suuremate mööblifirmade spetsialistid kinnitavad, et plahvatuslikku kasvu pole mobiilbüroosse sobiva kerge ja teisaldatava mööbli nõudluses olnud, kuid huvi kasv on see-eest pidev.

Kõigilt suurematelt mööblitootjatelt leiab oma kontori või miks mitte ka koduse töökoha sisustamiseks erinevaid ratastel töölaudu, sahtlibokse, rulookappe, riiuleid ning konteinereid.

Silma torkab siiski asjaolu, et Eestisse imporditava mööbli (Martela, Puustelli, Isku) kontorimööbli valikus on ratastel töökohti pakutud juba paar aastat, kodumaiste mööblitootjate valikusse on mobiilbüroosse sobiv mööbel lisandunud hiljem. Näiteks Standard tuli Katrin Soansi disainitud Phoenixi sarjaga turule eelmise aasta märtsis ja Taevo Gansi disainitud Wermo lihtsad ratastel töölauad jõudsid müügile tänavu veebruari alguses. Puustelli Mööblikeskuse müügikonsultant Ruth Raav nendib, et harva võtavad firmad kogu mööblikomplekti ratastel, küll aga ostetakse palju näiteks ratastel kappe ja kombineeritakse neid tavatöökohtadega.

ASi Standard turundus- ja müügidirektori assistent Evelyn Tenno toob esile ratastel konteinerite kasutusmugavuse. Standard pakub Phoenixi sarjas näiteks 1140 mm kõrgust caddy?t, mille kasutamisel polegi töötajal vaja ainult temale kuuluvat statsionaarset töölauda.

?Isiklikud töövahendid saab konteinerisse panna. Piltlikult öeldes haarab inimene tööle saabudes seina äärest caddy ja veeretab selle hetkel vaba arvuti juurde või saab lühemat aega töötada püsti seistes ka konteineri ülaosas oleval väikesel klapplauakesel,? tutvustas Standardi caddy?de kasutamisvõimalusi disainer Katrin Soans.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 09:07
Otsi:

Ava täpsem otsing