Pühapäev 26. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Raudtee kliendid suhtuvad tehingusse optimistlikult

ÄP 02. mai 2001, 00:00

EOSi juht Arnoudt Lugtmeijer avaldas üleeile lootust, et erastamisleping ei ole üksnes valitsuse poliitilise surve tagajärg ja et Eesti Raudtee hakkab uute omanikega hästi tööle.

?Minul on raske öelda, kas peaksime olema erastamislepingu allkirjastamise üle õnnelikud,? rääkis Lugtmeijer. ?Pean tunnistama, et ükski erastamiskonkursil esinenutest ei avaldanud mulle loodetud muljet,? põhjendas ta.

Lugtmeijer lisas, et Juchnewitschi kardetav lahkumine kahjustaks Eesti Raudteed, sest peadirektor on kogunud asendamatu kogemuse ja oskuse Venemaaga äri ajada.

Lepingu allkirjastamine lõpetas erastamisprotsessi skandaalidega kaasnenud transiitkaupade omanike ebakindluse ning Eesti Raudtee töötajate loiduse perioodi, ütles Pakterminali juhatuse esimees Raivo Vare.

?Väikestele kaubavedajatele olid erastamise viimased kuud ko?maarsed,? lausus ta.

?Kui terve mõistuse ajel loobutakse iga viimase kui täheni oma õiguse tagaajamisest, võime rääkida õnnelikust lõpust,? lausus Vare. ?Erastamisprotsessiga on transiidiäri osalised saanud juba niigi suurt rahas mõõdetavat kahju, mille väljaarvutamisega oma närvide säästmiseks pole tegeletud,? märkis Vare.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 11:26
Otsi:

Ava täpsem otsing